| Masterzz a întrebat:

Lipsa de dragoste? De interes? De respect?

7 răspunsuri:
| WolfGhost a răspuns:

Nu exista dragostea happy

| Drimmero a răspuns (pentru WolfGhost):

Exista! Doar pentru cine o doreste cu adevarat tongue.

| OldSoul a răspuns:

Lipsa de toate...

| immaBeast a răspuns:

Nu duc lipsa de dragoste pentru ca nu exista.
Nu duc lipsa de respect pentru ca nici eu nu respect pe nimeni la randul meu.
Interes...am destule interese fata de oamenii din jurul meu, nu duc lipsa de asa ceva.

| WolfGhost a răspuns:

De fapt dragostea exista.Doar o singura data in viata.Prima data tongue

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Nu prea exista ''dragostea'' se spune ca. dragostea este puternica... o fi.dar tine numai cativa ani...

| Mussette a răspuns:

Lipsa de creier. Mai nou e pe cale de disparitie. Cred ca mi-e foame.hee hee