| Username272 a întrebat:

Lucra cineva la un sex shop? Am nevoie de un sfat, ce as putea folosi împotriva ejacularii precoce? Creme/pastile/spray, folosite de voi.

Răspuns Câştigător
| Mihai720 a răspuns:

Trebuie sa stii cum '' sa te joci '' de exemplu daca esti intr-un act sexual, ar trebui sa nu fi foarte brutal in actul sexual, iar cand simti ca iti vine sa ejaculezi, opreste-te, fa altceva, de exemplu poti sa iti saruti iubita, sa iei o pauza mica de 3 minute dar sa faci altceva in timpul asta in asa fel incat iubita ta sa nu isi dea seama ca ai luat acea pauza sa nu iti dai drumul dupa care revii la treaba... mai faci sex 5 minute daca iti vine sa ejaculezi, mai iei o pauza mica, si dupa la a 3-a sau a 4-a incercare poti finaliza, astfel actul sexual va dura 15-20 minute si totul va fi bine!

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Te gandesti la bunica, la probleme, la facturi si garantat nu iti mai dai drumu asa repedewinking laughing

| Username272 explică (pentru alina2k18):

Crede-mă că am încercat, pur și simplu simt fără să vreau acea excitare/mancarime in zona capul penisului si nu mai pot opri, simt ca imi e prea sensibil capul penisului

| Goete a răspuns (pentru Username272):

Un prezervativ gros?
Sau o camera de bicicleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest produs îl poți folosi cu încredere.
https://true-pleasure.ro/......rii-25-ml/