| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

M-am cam plictisit de toate hainele. Ce se mai poarta nou? as vrea sa incerc ceva nou, poate chiar si un nou stil de imbracaminte.

P.S. Port niste blugi, o pereche de skateri si un tricou oarecare.

Răspuns Câştigător
| Allecsaaa a răspuns:

Eu sunt fata si ma imbrac asaoh go on.
I-ati si tu alte perechi de skateri, alte tricouri si alte perechi de blugilaughing.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da' n-ai spus daca esti fata sau baiat! raised eyebrows daca esti fata, ia-ti si tu rochii, fuste, pantofi cu toc, balerini etc. Daca esti baiat poti incerca si camasi cu pantalon de alt material decat blugul si pantofi mai eleganti sau tenesi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| alysefu8 a răspuns:

E deja perfecthappy Vezi blugii sa nu fiu prea largi, sa iti stea un pic ''stramti'' adica sa iti vina ficsi pe picioare happy

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Nu prea iti vad rostul la intrebari la categoria asta dar, in fine.
eu ma mentin.camasa,pantaloni sau blugi mai mult la pantofi decat la adidasi. uneori peste camasa un sacou, depinde de vreme si de starea mea.mai inlocuiesc camasa cu un tricou sau o bluza inchisa.