| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu gagicamea. Cand ne-am impacat data trecuta a zis ca e ultima sansa, dar vreau sa ma impac cu ea! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Filomena24 a răspuns:

Depinde si de ce v-ati certat, ce i-ai facut... spune-i ca o sa te schimbi, ca ai fost un fraier si nu ai vrea o pierzi pentru o clipa de nebunie...te asigur ca va da roade happy

| butterfly95 a răspuns:

In primul rand nu-i mai spune "gagicamea". Daca ti-a zis ca e ultima sansa probabil asa e si ai facut ceva ce a suparat-o. Eu te sfatuiesc sa iti ceri iertare sincer si sa incerci sa-ti schimbi comportamentul fata de ea. Sa-i arati ca o meriti!

| Cicolatamaruie a răspuns:

Cere-i scuze si explica-i ce te-a facut sa te certi cu ea. Daca accepta impacarea, ai grija sa numai existe motive de cearta intre voi.Acum,nicio relatie nu-i perfecta si se mai intampla, dar una este sa existe pareri diferite si alta scandal. Daca va certati des si din orice, poate e cazul sa renunti, inseamna ca nu sunteti pe aceeasi lungime de unda.

| Andreea069 a răspuns:

Daa... dupa cum s-a mai zis ar trebui sa-ti ceri iertare si sa ii zici ca nu o sa mai faci ce ai facutwinking

| Nordic a răspuns (pentru butterfly95):

Exact de termenul "gagicămea" vroiam să mă leg şi eu. Dar mi-ai luat-o înaintebig grin Sună cam ţigănesc aşa..."gagicămea"