| anonim_4396 a întrebat:

M-am culcat cu un baiat.A fost prima mea experienta sexuala.
M-a durut tare, iar dupa ce s-a terminat nu a curs sange deloc.
Mai sunt virgina sau nu? Si o sa ma doara si data viitoare?

11 răspunsuri:
| Yhugato a răspuns:

Deci trebuie sa vorbesti si cu partenerul despre asta, este posibil sa ai himen elastic si de asta sa nu fi curs sange iar el stie daca l-a rupt sau nu. Durerea este normala si nu mai esti virgina chiar daca ai himenul intact, virgina esti doar daca nu ai avut contact sexual ceea ce tu ai avut cu baiatul. Este posibil sa te doara si urmatoarea "partida" depinde de corpul fiecaruia.
bft. funda?

| neutrino a răspuns:

Azi asa se poarta: desvirginarea fara sange.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai esti virgina. Este posibil sa te doara la primele 5-6 contacte sexuale. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| MLorand78 a răspuns:

Neutrino are dreptate, s-ar putea sa te doara si data viitoare dar nu asa tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

"desvirginare"? laughing)

| MihaelaSubasic a răspuns (pentru MLorand78):

De unde sti tu ca dezvirginarea e fara sange? Mai esti virgin/ă?

| ktlina a răspuns:

Deci ar trebuie sa vorbesti cu mata despre asta nu cu partenerul ca la pariu ca nu aveti niciunul experienta

| Skrilllexx a răspuns:

Pisi,din moment ce ti-a intrat carne in gura, mai ti post?!

| MLorand78 a răspuns (pentru MihaelaSubasic):

Daca fata a avut contact sexual inseamna ca nu mai e virgina, nu era nevoie neaparat sa ii picure 2 stropi de sange. Si mai ales pe vremea asta cand fetele se joaca cu degetelul si se masturbeaza!

| MihaelaSubasic a răspuns (pentru MLorand78):

Tu cu ce te joci cand te masturbezi?

| MLorand78 a răspuns (pentru MihaelaSubasic):

Sunt baiat, de unde sti ca fac asa ceva?