| VioLa12 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu, ce pot face ca sa il uit? sad

5 răspunsuri:
| Flambo a răspuns:

Pentru inceput gandeste-te la altceva.Nu te mai gandi la el.In al 2-lea ar fi bine sa-ti cauti altul... funda pls big grin

| Sabinutza16 a răspuns:

Lasa timpul sa treaca, daca etse posibil fa tot ca sa nul mai vezi, gasesteti prieteni iesi cu ei etc!happysi eu sunt in acelasi situatiecrying m-am des de pr meu cu care am ft de 2 ani...pov lunga! Eu las timpul sa treaca si chiar daca ma doare enorm incerc sa trec peste! Bafta iubita:*
P.s sper ca o sa-ti gasesti iubirea in curand, doar sa cauti unde trebuie happy

| Neimportant a răspuns:

Știi, nu prea poți să uiți o persoană pe care ai iubit-o dar poți încerca. Să filtrezi deja cu unul încă nu merge, deci mai poți aștepta. Fă alte lucruri care să-ți distragă atenția de la el, elimină tot ce ține de acest băiat.

| MMihai a răspuns:

Îl uiți tu, fiind în brațele altui bărbat // făcând sex cu altul.

| RoXxy a răspuns (pentru MMihai):

Sincer,eu nu prea cred asta pentru ca,daca ar fi in bratele altui barbat atat de repede de la despartire,fara sa vrea il va compara cu fostul(mai ales daca a fost o relatie lunga).SI daca va face sex cu altul il va compara si la pat cu fostul(mai ales daca au avut o relatie sexuala grozava),si in gand va spune:"el nu ma saruta in acelasi fel,nu ma strange in brate la fel nu imi vorbeste la fel, etc, etc). Parerea meatongue