| dinutza a întrebat:

Ma ajutati va rog sa scot piesa aceasta urgent? va rog mult sau prin ce programa so scot? Sau saitul unde pot so downloadez? va rog mult. Am nevoie urgent http://www.dailymotion.com/......talent_fun dau fundita +vot

8 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Pai ce piesa draga? tot mixaju ala sau ce... specifica exact

| Forevăr a răspuns:

Listenyoutube.com -> pui linkul -> dai GO - > iti apare o pagina cu doua randuri albastre, dai pe primul l - > download -> ast putin si gata happy

| dinutza explică:

YeuLăvAcadele da unde sa pun linkul?

| dinutza explică:

Aditzu videoclipul intreg ca eu prin programa il fac cintec si am nevoie sa fac o sceneta playback la fel.Te rog mult Aditzu daca stii sa imi spui ca ceia ce mi-a spus YeuLăvAcadele nu prea am inteles

| CristianRadu a răspuns:

Adica vrei sa-l faci mp3?

| dinutza explică:

Cristi_1144 da

| CristianRadu a răspuns (pentru dinutza):

Intra pe siteul flv2mp3.com si pune linkul acolo si dai next si gata

| CristianRadu a răspuns (pentru dinutza):

Intra pe siteul flv2mp3.com si urmeaza instructiunile... pune linkul acolo si dai next