| Otto19 a întrebat:

Ma gandesc non stop la ea dar nu pot fi cu ea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| io09675 a răspuns:

Pai...pur si simplu suporta. Nu poti scapa de asta. Toate se rezolva in timp.
Eu ti.am spus chestiile astea pentru ca si eu am suferit, deci este din propria experienta.

10 răspunsuri:
| Robi673547 a răspuns:

Are balta peste.

| RAY a răspuns:

Naspa ce sa faci

| ASMA14 a răspuns:

Sa o uiti si sa iti concentrezi atentia asupra altui lucru sau altei fete.

| Creierash a răspuns:

Iti cauti ocupatii. Sport, gatit, seriale. Pana cand nu te mai preocupa.

| SG1995 a răspuns:

La.ba, nu serios, masturbarea implica o descarcare de dopamina echivalenta cu cea pe care o elibereaza creierul cand esti indragostit, pe scurt, cand atingi orgasmul nu scapi numai de tensiunea sexuala, ci si de cea emotionala, din nefericire efectul avut e temporar, dar ajuta foarte mult.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru SG1995):

Lui ii place de o tipa si tu ii spui sa faca la.ba sa-i treaca, da bine mo Bobita.BEST ADVICE EVER!

| SG1995 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ej, e si asta una din metode de-a trece peste.laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru SG1995):

laughing "Daca apar manifestari neplacute, adresati-va lui Sebastian95"

| SG1995 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Clar rolling on the floor

| Alexuta921 a răspuns:

Cauta-ti un hobby. happy