| Hshdb a întrebat:

Mă mansturbez destul de des, și mi s-a lărgit Acl jos destul de mult și acum mă cam ustură un pic când fac un pic mai multă mișcare, aveți ceva sfaturi?

13 răspunsuri:
| Alexandra2136584 a răspuns:

Cat de des că nu îmi dau seama

| Delllla a răspuns:

Te ustură când ai acel proces de micțiune…

| Hshdb explică (pentru Alexandra2136584):

Zilnic

| Hshdb explică (pentru Delllla):

Da și pe timpul zilei cand mă mișc mai brusc sau când pun mâna acolo

| cassyona a răspuns:

Ia de la farmacie baneocin pudra sau unguent și da-te pe exterior, nu inauntru, în fiecare seara, pe pielea CURATA! și înainte sa te masturbezi, curăță și dezinfectează! Și taie unghiile, e posibil sa te zgarii

| Alexandra2136584 a răspuns (pentru Hshdb):

Atunci încearca să iei și tu o pauza cel puțin de o zi

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai masturba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Hshdb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da sunt fată

| doctorandus a răspuns:

Daca ai o problema medicala, mergi la medic. Altfel, masturbarea, facuta cu cap, e sanatoasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce ti s-a largit? laughing

| Ocreștină a răspuns:

Spovedește-te și nu mai pacatui! Iadul există!

| Hshdb explică (pentru Ocreștină):

Doamnă sexul nu este chiar un păcat dacă îl faci cu soțul sau soție dvs.