| aVicii a întrebat:

Ma simt dezamagit propria persoana, am 16 ani si inca nu mi-am facut nici o prietena, vad ca toti prietenii mei au, tot timpul sunt pe la intalniri, iar eu, belesc, am incercat pe facebook sa ma bag in seama cu cateva fete, esec total din 5-6 cu cate am vb nici una nu ma mai cauta, unele raspundeau din sec sau de plictiseala, nu pot sa zic ca-s aas urat, nici cu fetele de 13-14 ani nu am noroc, ma dau batut, voi ramane singur toata viata crying nu mai am nici o puterer sa mai privesc inaninte,, m-am apucat de sala, cum de cateva zile.

o mica descriere
177cm
56 kg
par brunet
ochi caprui
tenul este curat

dati-mi add la danutz720@yahoo.com si va dau si niste poze.

ofer funda!
care ma ajuta cu problema asta!

25 răspunsuri:
| Constantin112 a răspuns:

Mai Danutz nu este neaparat sa te panichezi daca momentan nu ai prietena adica pana la urma iti gasesti tu jumatatea nu te da batut asa usor sti vorba aia : niciodata sa nu spui niciodata.

| h3r a răspuns:

crying Ce problemă grea, viața ta este un chin crying

Măi băiete, dacă îți place o fată lupți pentru ea și aia e. NU te mai plânge.

| Regina2001 a răspuns:

Nu mai fi dezamagit de tine. Poate ca acele fete nu te merita sau poate tu nu le meriti pe ele. si pentru tine exista cineva. Mai ai timp pentru o prietena...Bine..nici eu nu am avut rabdare cu asta si am suferit mult deci daca iti place o fata las-o sa creada ca poate avea incredere in tine. Incearca sa te apropii de ea mai intai ca un prieten si cand crezi ca e momentul potrivit spune-i ce simti pentru ea.winking

| BlueViP a răspuns:

Poate ca nu a venit vremea ta. Nimeni nu ramane singur. S-ar putea sa privesti problema gresit. Nu aspectul e important, ci comportamentul. Nu le arata fetelor ca esti disperat, fii calm si relaxat. Fetelor le plac baietii care le fac sa rada si le acorda atentie, dar nu pana la disperare. Nu aspectul trebuie sa-l schimbi, ci ganirea. Bafta!

| RAY a răspuns:

Ce atata drama ca nu ai iubita las ca vei in viitor, e fb ca te-ai apucat de sport, numai pune pe nimeni in fata ta, ce daca ei au si tu vei avea

| NuMaContrazice a răspuns:

O my God! Nu mai are rost sa traiesti daca n-ai prietena laughing laughing
Hai sa-ti zic un secret!winking
Si eu am tot 16 ani, evident sunt baietel si nu am avut nici o prietena pana acum si nici nu am vrut! Nu sunt urat, imi place sportul (sunt destul de facut pentru varsta mea) si au fost vreo 4-5 fete indragostite de mine, dar mie nu mi-au placut.Ce-i drept, am fost indragostit rau rau de o fata timp de vreo 6 ani! Cat a fost cu mine in clasa, si si ei ii placea de mine, dar cand voiam sa-i spun ea incepea sa-mi povesteasca de nu stiu ce baiat ...si ma descurajam.Acum are prieten (de peste 20 ani :O ) si mi-am dat seama ca mai bine ca n-am fost impreuna.
Si eu ma simt ciudat cateodata cand vad ca toata lumea are iubit/iubita si eu nu, dar intr-un fel nu ma simt pregatit.Trebuie sa te bucuri ca tu ai avut copilarie.
Vrei sa fii un disperat care daca nu are prietena considera ca traieste degeaba? Am un prieten care are tot timpu gagica, le schimba ca pe sosete, acum e cu una de 12 ani! Ai vrea sa fii asa? Nu te grabi sa-ti gasesti "jumatatea", ai timp, ai 16 ani! Incearca sa-ti gasesti o fata de treaba, de varsta apropiata nu fetita de 13 ani laughing laughing. Vezi printre prietenele pe care le ai, cu care ai avea sanse si pe care o placi.
Fii tu insuti si nu mai dispera!

| xBya a răspuns:

177 cm? 56 kg? par brunet? ochi caprui? fara cereale pe fata? Gata, mi-am gasit alesul. Cand ne casatorim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xBya):

Ceeeee? nici sa nu te aud! sa vina cum e cuviincios, sa ceara mana lu' tac'tu si p'orma mai vedem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai danute mai, iar dau de tine? ce ti-am zis ca te belesc daca te mai prind pe TPU, unde preferi sa dormi diseara, acasa sau la politie? sa nu zici ca sunt aiurea las la alegerea ta

| shadow222 a răspuns (pentru h3r):

Ce rau esti tu ma laughing)

| Raiiiisa a răspuns:

Se vede ca esti cam disperat,si nu vad pentru ce.
Pai cum naiba sa aveti noroc la fete si sa va puteti face o prietena cand o ardeti toata ziua pe nenorocitu' ala de facebook,va inchideti in camera si acolo stati toata ziua.
Iesi dragul meu in lume, cunosti fete noi, socializezi, nu sta toata ziua pe facebook.
Iar cand gasesti o fata cu adevarat sa-ti placa atunci te bagi in seama cu ea, si nu te mai dai inapoi.Normal ca alergi dupa 5-6, cu pseranta sa ai si tu noroc la una din toate, si asa ramai fara niciuna.Nu asa se face!

| AlexAlexander23 a răspuns:

Salut danutz, auzi fruntea sus ca si pentru tine exista o fata pusa acolo deoparte care te asteapta.Nu te simti dezamagit. Uite eu am 17 sunt cu un an mai mare ca tine si nici eu nu am avut prietena.Pai iti pot spune doar sa nu alergi dupa 5-6 fete deodata ca nu rezolvi nimic.Vezi gaseste una pe care sa spunem o simpatizezi sau na si incepe incet incet sa te imprietenesti cu ea.Si dupa ce esti sigur ca ai in comun cu ea multe ii poti spune ce simti.

| xBya a răspuns (pentru anonim_4396):

Il iubesc, batrane, ce`ai? Intruneste toate caracteristicile de pe lista mea de caracteristici pentru baiatul perfect. Ce tata, ce mana, ce sa vedem? Nunta tati, gata, s`a hotarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xBya):

Facem cum zici tu, ca imi esti ca lumina ochilor din cap, cati bani vrei? ca doar sti ca are tata

| xBya a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa te obosesti cu astfel de eforturi inutile. Are el. Chiar mai mult decat ne trebuie. O sa ne casatorim ca imparatii, o sa ne scaldam in aur. Asta-i al doilea motiv pentru care`l iubesc. Ce zici, am facut o alegere inteleapta, hm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xBya):

Cum sa nu, am sa te *** in noaptea nuntii poate ma lipesc si eu de ceva tongue

| xBya a răspuns (pentru anonim_4396):

A, asa faci? Miroase a threesome atunci, ca nu vreau sa ma lipsesc de gogosica mea chiar in noaptea nuntii...

| iubesc a răspuns:

Saracu de tine. Si care e intrebarea? ca nu inteleg.

| aVicii explică (pentru xBya):

Hai ma mia prins bine o mica gluma rolling on the floor

| HolyPotato a răspuns:

1. De-asta nu vă țin la nici care relațiile, nu vreți o fată ca prietenă că vă îndrăgostiți, vreți doar să aveți prietenă, să nu fiți de râsul amicilor.
2. Ești penibil că ai încercat și cu fetițele de 13/14 ani. Tu te aștepți ca fetițele alea să știe ce-i aia o relație?
3. N-o să agăți tu nicio fată pe facebook, stai liniștit, iar pe TPU nici atât.
4. Aspectul nu e totul, mai bine gândește la alte aspecte pentru care fetele nu sunt interesate de tine.
O zi bună!

| DeeaMarry a răspuns:

In loc sa te preocupe faptul ca nu ai o prietena, ar trebui sa constientizezi ca esti foarte slab!
Ai 16 ani, nu 30, asa ca nu ai niciun motiv de ingrijorare in aceasta privinta.
Preocupa-te mai mult de sanatatea ta, ca e mai importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xBya):

Sa mor daca nu am scris fur

| xBya a răspuns (pentru anonim_4396):

O dai pe germana acum, tati? Asa te scoti? E aceeasi chestie, crezi ca nu ne-am dat seama?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xBya):

Cum vrei tu si=apoi mancam tongue

| alexalx1234 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Cu ce fete sa te bagi in seama? Aici in Constanta daca vrei sa vorbesti cu o fata trebuie sa arati super si sa fi plin de bani, altfel nu te baga in seama