| Bellax a întrebat:

Mai am o intrebare care ii priveste tot pe baieti si mi-as dori sa fie la fel de sinceri.Eu stiu ca voi atunci cand iubiti nu mai parasiti persoana respectiva,numai daca fata v-ar insela desi sunt baieti care iarta si chestia asta, credeti-ma am vazut eu cu ochii mei.Intrebarea mea e urmatoarea:Voi ati plans vreodata pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Da,si acum plang dupa o fata!

11 răspunsuri:
| claaau a răspuns:

Da am plans pentru o fata, nu e nicio rusine in asta. Si daca partenera ne inseala nu ne prea permite statutul de ''sexul tare'' sa mai ramanem impreuna, ea m-o inselat si eu i-am platit cu aceeasi moneda.

| charna a răspuns:

Ceea ce spui tu, nu are nici cea mai vaga legatura cu "parasirea". daca il inseala, e ca si cum iei si-ar schimba tricoul. cind ai sa vezi barbat plingind dupa o femeie? daca plinge, sint lacrimile orgoliului masculin ofensat. in rest, e simplu teatru. pling pentru ei nu pentru femei. autoritatea si orgoliul masculin cind este ofensat este capabil de orice, doar pentru a te readuce in bratele lor. dupa care, vor face ei ce vrea cu tine. de ce? pentru ca te vei indragosti de barbatul "ideal" si, va urma "condamnarea la moarte" cu armele proprii.

| Kylexy a răspuns (pentru charna):

Depinde de fiecare barbat!

| charna a răspuns (pentru Kylexy):

Hmmmmmmmm

| Pretorian a răspuns (pentru claaau):

Nu esti mai bun cu nimic.

| Kylexy a răspuns (pentru charna):

Crede-ma ca stiu ce iti spun.

| charna a răspuns (pentru Kylexy):

Eu cred ce vad

| Kylexy a răspuns (pentru charna):

Pana si ochii te pot insela!

| charna a răspuns (pentru Kylexy):

Moartea caprioarei

| Yagammi a răspuns:

Fiecare se manifesta altfel.
Furie
Plans
Betie
Depinde de caracter

| Nelamuritul a răspuns:

Da,nu-i o rusine ca un baiat sa planga dupa persoana iubita, numa prosti cred asta.