| JeffHardyFanForLife a întrebat:

Mda...azi la liceu o fata vroia sa ma sarute adica mai multe...si mi-a aratat top 3 cei mai draguti baieti si unde credeti ca eram?1!I LOVE STEPHAN!cu 14 semnaturi diferite de la fete si chiar atatea sunt in clasa

PS:CE AR TREBUI SA FAC ce fata Sa aleg sau cum ar trebui sa procedez eu sunt acela din poza.

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Ar trebui să te sincizi în circumstanțe bizare. Să fi baiatul cel mai cool din școală.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea sa te tunzi Stefane (fara ph) si sa mai faca odata un top.

| MakoMory a răspuns:

Poti astepta fata potrivita pentru ca, dupa cum vad ele s-au uitat numai la aspectul fizic.happy

| Prunela a răspuns:

Trebuie sa de tunzi.si sunt sigura ca iti place sa iti freci cuculetul de alti mascului dupa mutra ta -_- So stop bitchin' attention ***

| calin21 a răspuns:

Stai si tu cu ele vezi care ti s-ar potrivi si dupa alegibig grin

| JeffHardyFanForLife explică:

SA MA *** PE oampiloamp boule sunt emo nu gei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate de asta au zis toate ca te plac sa nu te superi si sa te tai dupa aia.

| Prunela a răspuns (pentru JeffHardyFanForLife):

Etetee...cineva se simte cu musca pe caciula sau sa zic cu cuculetul?