| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 1 luna. M am masturbat. de 2 zile mi-a curs o substanta roz-maronie. Prima zi de-abia se observa, iar astazi putin mai mult si putin sange. Ce se intampla?

5 răspunsuri:
| g2012 a răspuns:

Depinde cati ani ai! daca esti mica adica in primul an de menstruatie e posibil sa fi racita...raceal poate fii si daca nu te incadrezi in prima parte a raspunsului meu deaca stii ca nu ai avut relatii sexuale neprotejate stai linistita... incerca infuzii cu ceai de musetel!

| Timmotey a răspuns:

Ciudat daca te masturbai prea tare era posibil sa fii ajuns in capat prea mult nu stiu exact de ce a inceput sa curga prea mult

| lal21 a răspuns (pentru Timmotey):

M- am masturbat dupa terminarea ciclului

| mona a răspuns:

Poate te-ai iritat de la masturbare sau poate ai vreo infectie, raceala

| XatomisX a răspuns:

Ce varsta ai?