| LoveReggaeMusic a întrebat:

Mi-e imi place de o fata, dar imi e jena sa ii spun ce-a ce simt pentru ea (aceasta este o foarte buna prietena care ca prieten stiu ca ma place) spuneti-mi ce sa fac

mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Deci frate, iti zic eu, spune-i totul sincer, fara jena, gandeste-te ca in orice clipa o poate lua altul! Asta vrei!?! TE duci la ea si spui ca tu simti anumite sentimente pentru ea si o intrebi daca ea simte ceva(vezi sa fiti doar voi 2 cand ai sa-i spui asta).Ce naiba..esti barbat!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fata in fata -nu ai nimic de pierdut -macar o sa vezi ce parere are despre tine happy.

| LoveReggaeMusic explică (pentru Alex_Anghel_1993):

Mersi,chiar a functionat si sper ca si raspunsul meu de la intrebarea ta sa functioneze.