| UmbraDeVulpe a întrebat:

Mi se intampla de o vreme ca in timp ce ma masturbez sa fie erectia mai slaba si sa devina mai puternica in momentul ejacularii, e normal? Mai pateste cineva asa? In trecut nu pateam asa ceva, parca

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este din cauza masturbarii excesive!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pentu 2 secunde cat ejaculeaa chiar nu are importanta ca devine sau nu mai erect, ca tot 1 minut tine toata frecarea aia.
Pacat ca nu intelegi ca masturbarae excesiva te va afecta foarte grav in viitor, cand vei vrea sa ai sex cu fete si nu se nu vei mai avea ercetie deoc sau vei termina in 10 secunde.

Răspuns utilizator avertizat
| Badea_Luis_ a răspuns:

I aint readin allat

Răspuns utilizator avertizat
| ardei2001 a răspuns:

Ba frate nu stiu, dar pot iti poveste de un prieten care i-a murit masa cat timp facea mancare de cartofi

Răspuns utilizator avertizat