| Madayna a întrebat:

Mit sau adevar: Barbatii inalti au penisul mic iar cei mai scunzi mare? big grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

E un mit, n-are nici o treaba. La cei scunzi poate fi o iluzie optica, un penis relativ mare la un corp mai scund, micut si mai ales slab, poate parea si mai mare. Nu e insa nici o regula, totul tine de adn-ul fiecaruia.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mit! Nu are nici o legatura inaltimea corpului cu marimea penisului.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și negrii spulberă afirmația. Tadaa!

| HaHaGirl a răspuns:

Mit.e o porcarie!

| Eufourikul a răspuns:

Prea putin adevar in aceasta fabula. Daca ar fi asa, voi femeile a-ti intelege instant ce se ascunde in chilotii masculului..Prefer misterul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, iti dai seama ca al' mai pitic s-ar impiedica laughing Daca eu am 192cm cam cat de mic crezi ca il am? la inaltimea mea este de 10%, bai nene, chiar ca arata mic laughing

| Klara1122334455 a răspuns:

Pe bune? Asta e cel mai interesant subiect? :O

| drogh a răspuns:

Doamne aici nu e vorba de inaltime..Fiecare cu norocul luilaughing

| Madayna explică (pentru Klara1122334455):

Cine ma impiedica sa intreb?

| Klara1122334455 a răspuns (pentru Madayna):

Nimeni...spuneam si eu asa. Scz, nu credeam ca te vei supara...

| thezbx a răspuns:

Vraja marii

| meandme77 a răspuns:

Cred ca cea mai sigura cale este sa i verifici...

| Adrianetc a răspuns:

Gandeste logic, un baiat de 1, 90 poarta la picior 45-46, si are mainile si picioarele pe masura lui, de ce crezi ca "tzamburusul" este mic?