| Andreibroro a întrebat:

Nu am iubita….
Am 19 ani imediat fac 20 si simt ca nu am putut iubi vreodata o fata. Nu stiu ce e gresit cu mine
Ca si aspect fizic mi as da un 6
Nu sunt nici cel mai frumos nici cel mai urat. (1.90, ochii verzi) daca aspectul fizic conteaza. Nu stiu ce sa fac

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci mare lucru ca sa agati o fata, doar sa inveti sa respecti femeia, sa o saluti politicos si respctuos, sa-i vorbesti calm si placut, sa te prezinti frumos imbracat samd.
Banuiesc ca lucrezi, sau esti student?
Ori ai colege de servici ori colege de facultate si cu siguranta sunt destul de multe, de unde poti alege.