| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Nu inteleg de ce va bateti joc de Justin Bieber. Voi chiar nu va dati seama ca va bateti joc de un inger

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa-l mai comparati cu cei din anii 80-90! frate voi nu ati vazut ce cauta lumea acum? ce cautati si voi daca stau bine sa ma gandesc waiting nu trebuie judecat pentru ce stil de muzica canta nici pentru ce melodii canta, nici pentru ca "s-a dat" la shakira sau beyonce, erau doar niste glume dar unii nu stiu ce-i aia o glumalaughing) vai de voi oh go on eu sunt fana, nu disperata! ca doar nu am toata casa plina de poze cu el! dar il apreciez foarte mult pentru cate a realizat la numai 17 ani! asta este parerea meawinking sper doar ca v-am ajutat sa vedeti si altfel situatia ca in fond e numai un copil cu un vis mare ce s-a realizat! daca il urati inseamna ca sunteti invidiosi ca visele voaste nu s-au implinit si asta nu mi se pare in regula! acum fiecare cu propria gandire dar eu zic ca il judecati gresit pentru ca nimeni nu-i perfect.

33 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

In primul rand muzica adevarata e CEA DIN ANII 70-80-90! TOT CE A APARAUT DUPA 00` INCOLO SUNT NISTE PORCARII(aproape tot). justin beiber arata ca un gay si canta cu fundul nu cu gura!

| αndï a răspuns:

Mie personal imi pare rau ca imi bat joc de ea
stiu ca are si saraca fata sentimente

| NoChanceForUs a răspuns:

@Anndrey1234 : Asta este părerea ta,depinde ce muzică asculți.
Duduie,bravo ție că-ți place tipu`, fiecare cu părerea lui, nu poți impune ceva cu forța.

| EdwLo a răspuns:

straight face Foarte desteapta, vezi cand ai probleme, orice problema, nu mai scrie pe TPU, scrie-i lui. Te va ajuta smug

| EdwLo a răspuns:

El castiga miliarde de la fane fanatice ca tine straight face Si il doare undeva.

| Chiti a răspuns:

Inger?rolling on the floorrolling on the floor
saraca de ea

| Sky_6013 a răspuns:

Fiecare are gusturile lui. sunt de acord cu anndrey 1234. muzica buna este cea mai veche. pe atunci cantaretii chiar compuneau muzica adevarata, cu rime, iar vocea lor se ridica mult pe dasupra vocalizelor de copii ale lui justin b. si nu ti se pare ca mai nou cam toate vedetele de film au si voce? oricum, cum am mai zis, fiecare cu gusturile lui. nu te judec pentru ca iti place cum canta, baiatul are voce frumoasa. dar muzica pe care o canta nu se poate compara cu altele.happy:* Funda?smug

| mishi a răspuns:

Si tu chiar nu iti dai seama ca esti obsedata de acest baiat? Revino la realitate!winking

| cosminnnellu a răspuns:

Eu nu am nimic cu muzica lui,dar se iubeste prea mult,s-a dat la shakira si la beyonce, totusi o arata el bine, dar sa isi vada lungu nasului pana la alea mai are mult...

| Tania a răspuns:

E o poza cu el intr-o revisa cand scuipa niste apa si zici ca e cu mucii pe pieptlaughing))laughing

| pink10 a răspuns:

Ooooo daaaa! Inger' ingerashu' meu laughing))
LooooL straight face

| Crisis a răspuns:

Si eu nu pot sa cred ca atatia oameni vorbesc de rau despre nazism. Hitler a fost un inger.

| innocentgirl a răspuns:

Deci.Baiatul ala canta destul de bine.Eu nu am nimic cu el personal.Dar gusturile nu se discuta.:-)

| ideifixeneatinse a răspuns:

Mie imi place cum canta dar si-a loat`o in cap.happy

| catoblepas a răspuns:

E inger

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E idolul generatiei tale, dar nu e inger in niciun caz.

| baiatulxboyx a răspuns:

Intrebare : Voi chiar nu va dati seama ca va bateti joc de un inger?
Raspuns : Nu.

| PupicelT a răspuns:

Wtf?! mai nou e considerat un inger... :O oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Cazzoz a răspuns:

SI eu il iubesc pe justin biberon!> de cand am pus poza in w.c cu el nu mai sunt constipat >D

| kiddscream a răspuns:

LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolZzZZZz ce inger visezi tu fata si mie imi placea de el dar nici sa il consider inger nu sunt as de batuta in cap iti inteleg sentimentele si eu era mal fel dar am inceput sa ma impac cu gandul ca nu se poate si daca ti-as zice ceva despre el cred ca te-ai da cu capul de peretiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| LostLady a răspuns:

Wtf, atunci sa-l omoram si sa-l sanctificam pentru tine. Sau si mai bine, putem face apoi o sarbatoare (Sf. Justin) in care sa i se scoata moastele, nu?

| amc a răspuns:

Hai du-terolling on the floor)
cati ani ai copchile?
10 anisori?
suck justin biberon!

| Liviu a răspuns:

Da... si stiu ca din cauza ca imi bat taraba de un copil strofocat
Sunt sigur ca numai ajung in rai nu?sad
Te asigur ca pot trai cu gandul asta toata viata mealaughing
Jos Justin GAYber

| StarMagda a răspuns:

@I'm Perfect(a), nu e neaparat idolul generatiei de acum.Eu am 13 ani si nu pot sa il sufar.Sau mie nu mi-a placut niciodata Hannah Banana,chiar daca a fost aceea criza cu ea,ca toata lumea,chiar si baietii aveau ghiozdane,haine,etc cu ea sau cu Jonas, HSM, etc.
Mie mi se pare ca oamenii care apreziaza in halul acesta vedete care apar peste noapte si rezista maxim 5 ani in atentia publicului,ca dupa aceea se plictiseste lumea de aceea vedeta,si care face,asa, peste noapte, o ditamai valva cred ca nu au personalitate.Se i-au dupa ce e ''COOL'' numai pentru a fi la moda.E jalnic!

| AnaisC a răspuns:

AUzi,iti dau un sfat:
Funie, scaun, sapun
Good luck!
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| agresor024056 a răspuns:

So *** pe mata i love justin bieber sa *** toti fanii si un inger?
mai bine o satanaaa pieri aschiutaa!

| Tasya05 a răspuns:

OMG! Cat curaj ai avut sa pui intrebarea asta! Esti incredibila! Cred ca ai primit ft multe injuraturii din cauza acestei intrebari! Esti un adevarat belieber! Mai rar se gasesc oamnenii care suporta sa fie injuratii pentru Juss!
Sincer si eu cred ca Justin e un inger! Adica este adorabil! Deci inca nu mi-am revenit. Cum sa ai curajul sa pui intrebarea asta? In momentele astea mi-as dori ca Justin sa stie ca exista doua fete in Romania, care au cont pe TPU avand numele (IloveJustinBieber si yloveyoujustinbieber ) care mereu ii iau lui apararea si se cearta cu ceilaltii utilizatori pentru el si il considera un inger. Dar din pacat stim ca asta nu se va intampla niciodata! sad