| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Nu inteleg de ce va bateti joc de Justin Bieber. Voi chiar nu va dati seama ca va bateti joc de un inger

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa-l mai comparati cu cei din anii 80-90! frate voi nu ati vazut ce cauta lumea acum? ce cautati si voi daca stau bine sa ma gandesc waiting nu trebuie judecat pentru ce stil de muzica canta nici pentru ce melodii canta, nici pentru ca "s-a dat" la shakira sau beyonce, erau doar niste glume dar unii nu stiu ce-i aia o glumalaughing) vai de voi oh go on eu sunt fana, nu disperata! ca doar nu am toata casa plina de poze cu el! dar il apreciez foarte mult pentru cate a realizat la numai 17 ani! asta este parerea meawinking sper doar ca v-am ajutat sa vedeti si altfel situatia ca in fond e numai un copil cu un vis mare ce s-a realizat! daca il urati inseamna ca sunteti invidiosi ca visele voaste nu s-au implinit si asta nu mi se pare in regula! acum fiecare cu propria gandire dar eu zic ca il judecati gresit pentru ca nimeni nu-i perfect.

33 răspunsuri:
| cristinalopoc a răspuns:

Nu mi se pare chiar un inger.Dar este idolul fetelor care acum au 13 ani. si eu am 13 ani, dar nu sunt obsedata de el, doar il plac. Si in legatura cu fanele disperate, sa-l lase in pace pe bietul baiat. rolling on the floor)))

| nicolestef a răspuns:

Inger? rolling on the floor fetita aia? laughing

| mariadumitrescu62 a răspuns:

Frate daca la unii nu le place de el sa taca din gura si sa nu mai comenteze ca oricum se vede ca-s gelosi. I love you Justin!