| AliceAnnnnna a întrebat:

Nu mai sunt cu tipul din întrebările anterioare laughing
Nu știu de ce, nu sufăr. Doar am nevoie de o opinie.
Acum câteva zile a fost ziua lui și am zis sa ii fac o prăjitura. Momentan nu lucrez și nu îmi permit decât 10 lei pe zi și nu mi-am permis sa ii iau un cadou material.
După ce i-am dus prăjitura a făcut scandal ca se vede ca nu îl iubesc, ca i-am adus ceva in bataie de joc și ca asta e valoarea mea. Ca prin asta și-a dat seama ca stau cu el de mila. Ca puteam perioada asta sa investesc in ceva ca lumea. Eram la el acasa și m-am ridicat și am plecat direct și i-am dat Block am șters conversații tot, nu știu dacă nu cumva m-a șters din telefon sau m-a blocat, nici nu mai am număr nimic.
Acum întrebarea este:
Sa ma simt prost? Am avut dreptate sau am fost nesimțita ca nu am "investit" toată perioada asta intr-un cadou? Adică prima oară m-a frustrat puțin pentru ca m-am gândit ca poate are dreptate, poate ar fi trebuit sa strâng in fiecare zi câte 10 lei și tot așa pana ii cumpărăm ceva ca lumea. Pe lângă asta m-am certat și cu mama pentru ultimii bani pana la salariu sa îmi cumpere ingredientele necesare pentru acea prăjitura și pana la urma și-a cheltuit aproape ultimii bani. Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul tau ce voia, un lingou de aur? Gestul conteaza!
Si chiar daca nu i-a placut, putea totusi sa nu faca o scena din asta. Nu ai de ce sa te simti prost.

11 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Dă-l în rahat. E un cretin. Și nu înțeleg cum voi fetelor fix doar genul ăsta de băieți alegeți...

| Werrich a răspuns:

Nu este vina ta ca nu stie sa aprecieze ce avea langa el. Gestul tau este de apreciat.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru alexalx1234):

E troll, n-o hrani.

| nicu991 a răspuns:

Parerea noastra e ca ai nevoie de consiliere psihologica. Esti razna rau.
In alte postari ziceai ca ai iubit ba tigan, ba arab... te plangeai ca nu poti sa ramai insarcinata si cand colo ala ti-a dat cu praf de mers dupa un cadou ieftin. Ce dracul... nu-ti permiti, doar ai mama in parlament, sau n-am citit eu bine. laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Aia ziceam și eu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu despre intrebarile anterioare, iar cand pui o intrebare, sa fii sigura ca dai toate detaliile necesare pentru un raspuns concret (exceptand cele de prajitura).

Dar ca raspuns, nu trebuie sa te simti prost. A fost un cadou frumos din partea ta. Ar trebui sa te simti chiar bine. Asa ai vazut ce fel de om este, ai fi vrut sa stai cu el asa? Nu.

| MihaelaDart a răspuns:

Un om care te iubește și te respecta și o felie de tort o apreciază cu mult drag, nu face tam-tam că vrea un cadou cu o valoare mai mare. Se vede educația lui, este de toată jena și un om de nimic. Foarte bine că l-ai lăsat, nu merita sa fi tristă sau sa te amăgești, tu ți-ai făcut datoria de a-i oferi din inima un cadou ceva dulce, daca el nu ți-a apreciat este un bădăran, un cioban needucat! Este plina de astfel de oameni, trebuie să-ți alegi cu mare grijă. Acum sper că te-ai calit din aceasta experiență și următorul ce îți va fura inima măcar să fie unul care sa te aprecieze cu totul, să îți cunoască mai bine decât tine calitățile și defectele pe care le ai, doar acela este un om care într-adevăr te iubește și te respecta.
Fruntea sus și mergi mai departe!

| Dana2103 a răspuns:

Aolo si tu cu asemenea tipi umbli? Lasa l in " valoarea " lui de superficial

| AliceAnnnnna explică (pentru nicu991):

Nu am zis nicăieri ca am iubit tigan laughing nu mai baga vorbe aiurea

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Nu, dar ai zis ca ai moaca de capra. Si iti dau dreptate.

| Willis a răspuns:

Vezi-ți de treabă. Nu ai de ce să te simți prost. Prost și imbecil este el. Unu ca lumea nu făcea așa ceva. Cine te iubește, te iubește pentru ce ești, nu pentru ce vrea el să îi dai.
Caută alt băiat cu, capul pe umeri. Dobitoci sunt pe toate drumurile.