| Zacram a întrebat:

Nu o iubesc ea ma iubeste si ma face sa ma gandesc tot timpul la ea. Dc?crying

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Din Unul din motivele de mai jos :
1.O iubesti si tu dar nu iti recunosti nici tie pentru ca e urata sau pentru ca nu te impaci cu gandul asta
2.Arata foarte foarte bine
3. Te dispera 24/24 rolling on the floor big grin
bine 3 erea ca o gluma deci chestia e ca daca te gandesti la ea o iubesti si tu.

6 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

laughing)))) parca am citit comentariul unui pusti.pai daca tu nu o iubesti d de ce stai numai cu gandul la ea?

| RetardedRacoons a răspuns:

Are tate mari, este?

| Zacram explică (pentru RetardedRacoons):

Nu laughing nu are baloane mari le are potrivite big grin

| elasexygagica a răspuns:

Sexu e raspunsullove struck

| Zacram explică (pentru elasexygagica):

straight face Obsedat-o (esti fata sau biat? laughing)

| John19 a răspuns:

Poate k nu stii inca da probabil k o placi, sau compania ei e placuta. incearca ceva, n-ai nimic d pierdut, poate chiar o s ajungi s-o iubesti si u laughing