| mgtow a întrebat:

Nu prea inteleg cum unii baieti care sunt virgini accepta sa aiba o prietena care a facut sex de multe ori ar trebui sa fie si ea virgina ori nu ii pasa sau are chef si respectivul sa eu traga? Eu odata am facut asa ceva dar nu sunt de acord sa gasesc pe una care a facut-o cu multi indivizi chiar daca e cuminte.Nu mai e solutie pentru mine totul e pierdut. O zi buna

10 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Este de dorit ca la inceputul vietii sexuale unul din parteneri sa aiba ceva experienta in domeniu. Altfel, primul contact sexual al unui cuplu 100% virgin ar putea fi cel putin dezamagitor daca nu dezastruos, cu urmari pentru viitor.

| RyanGeorge a răspuns:

Unii virgini accepta pentru ca vor pe cineva langa ei cu ceva experienta si de unde poate invata multe altele care nu le poate invata chiar asa usor si repede dupa care le poate folosii cu altcineva, eu unul daca imi place de o fata si vreau sa fiu cu ea nu ma deranjeaza daca este Virgina sau numai e, sau sa ma interesez de cate ori a facut sex si cu cine inainte sa ne combinam.

| Paty3 a răspuns:

Eu cred ca unii doresc fete mai experimentate care sa ii invete.happy Restul sunt foarte ok.

| andreea_9470 a răspuns:

Pai sa stii ca nu toti baietii sunt la felhee hee... unii, care is virgini si vor doar sa scape de virginitate isi doresc una mai cu experienta... dar, sigur ca daca vor o relatie serioasa cu o fata, normal ca una virgina ar fi mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine!
Nu am ce comenta!
Bye bye! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa ca nu-i asa, parca nu te interesa genul asta de subiect, cine te-a facut sa-ti schimbi pozitia ta de singur cuc?

Răspuns utilizator avertizat
| Alisa a răspuns:

Dar fetele virgine cum accepta unii baietii care si-au "tras-o" (scuze de exprimare) cu tot cartierul si nu mai e niciun fel de problema? Fiecare cu felul lui de gandire si cu principiile lui.
Asa intrebare, asa raspuns!

| AnneBre a răspuns:

Si care e intrebarea?

| mgtow explică (pentru AnneBre):

Citeste cu atentie si iti vei da seama care e intrebarea.