| Aenoenienanonim a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...ma excit foarte repede. adica daca o fata face macar un semn cu mana spre penisul meu.imediat intra in erectie, nu stiu ce sa fac. Mi se scoara repede! si daca ma saruta mai pasonaltongue, si uneori e super penibil! adica va dati seama :o sara romantica de vara, fata peste tine sarutaduva tandru si deodata o intzeapa ceva in stomaclaughingaveti niste sfaturi ceva? adica vorbesc serios, am vazut pe un site ca cica sa ma masturbez fara sa imi ating capul penisului!

Răspuns Câştigător
| seawolf a răspuns:

Si care e problema daca ti se scoala?
Fii mandru ca esti barbat si arata ca ai cu ce happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, eu cred ca e normal, mai ales daca esti foarte tanar. Si foarte serios: daca as sta peste partenerul meu si l-as saruta dar nu i-as simti erectia, m-as ingriijora serios.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca e foarte normal.Bine ca iti mergewinking
Si prietenului meu i se s****a tot timpul si mi se pare ca e un semn bun: ma dorestehappy

| Hombre a răspuns:

Ha ha ha. Ce dracului o sa faci cand o veni timpul sa nu se mai scoale. Ha ha ha. Esti perfect normal la capitolul asta si tu vrei sa-ti strici jucaria. Poti sa o freci pe cap pe spate pe burta pana ti-o sari capacele ca nici pe dracu nu are. Alti se duc pe la medici, babe, fachiri, draci, laci si tu... doamne mare ti-e gradina...

| Black a răspuns:

laughing Aiurea rau laughing
Pai tu la ce te gandesti cand ea te saruta? laughing
Poart asi tu blugi de preferat stramti laughing ca nu se cunoaste laughing
Vorbesc foarte serios laughing
Succes! happy

| luvieere a răspuns:

Spune-i şi ei problema ta şi vezi poate te-ajută cumva şi-o rezolvaţi impreună whistling laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca ai prietena dar vreau sa am relatii sexuale cu tine ca am prieten dar nu ise ridica penisul deloc da la alte fete da nu stiu dc vrei sa facem? id meu blonda_frumusik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca se scoala era mai rau daca nu ti se scula /tine-o tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azabo4nii

| MamobijnuitsaTeIuBesCbycrazyLoLa a răspuns:

Poi nu-i mare chestie ca ti se intampla asta, dar asa un sfat ' fi mai calm atunci cand te saruti sau faci orice altceva, relax si o sa fie bine '

| ionutzsimina a răspuns:

Bv tie vere! pai daca ti se scoala nseamna ca trebuie sa faci ceva daca esti chiar barbatwinking succes

| MyNameIsBoy a răspuns:

Ti se intampla asta pentru ca nu ai mai experimentat niciodata cum e ca o fata sa-ti faca "laba". Ai sa vezi ca dupa ce o sa faci sex cu o fata sau o sa-ti faca laba o fata, nu o sa ti se mai scoale din orcie gest sau atingere pentru ca atunci o sa stii cum e sa faci ceva mai mult cu acea fata si un gest sau o atingere o sa fie un nimic in comparatie cu sexul sau laba.