| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred! am o relatie de aproape 8 luni, dar prietenu meu de ceva timp vorbeste cu una din alt oras. staa foarte departe. el mi-a spus ca doar isi bate joc de ea. dar fata ii spune iubire. viata mea. chestii. nu stiu ce sa mai fac cu el? cum sa mai reactionez. plus ca l`am lasat in pace nu i-am mai zis nimic. Dar ma deranjeaza faptul ca vb cu aia straight face. ce sa fac?

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i ori tu ori ea! Cum e posibil sa vezi asta in fata ochilor si sa-l lasi sa mai vorbeasca cu aia? Adica prietenului tau nu-i pasa de ce simti tu? Daca vrea sa glumeasca bine, dar nu in modul asta, + ca isi bate joc de alta fata...sau poate asta e scuza lui ca vrea sa umple cu 2. Spune-i ori eu ori ea ce alegi?

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru lolly):

Ma mai ia si cu vrajeli ca sa isi consume minutele si msjle si nu stiu ce.

| lolly a răspuns:

Asta deja e prea exagerat. daca si mesaje si vorbeste cu ea la telefon, eu banuiesc ca e ceva serios! I-a spune-i sa-ti arate mesajele.Sa vezi cu ochii tai.te minte pe fatastraight face Adica ce baiat normal care are prietena ar putea sa faca asa ceva, nu este normal. Spune-i sa inceteze sa mai vorbeasca cu acea fata! Si convorbirile la telefon(voice to voice) sunt exagerate.Eu as lua masuri daca as fi in locul tau, or i-as fi dat Pa-Pa! de cand as fi aflat ori l-as fi avertizat.

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru lolly):

Azi cand m`am intalnit cu el. a sters mesajele. straight face
si`mi zice acum ca tot eu caut motiv de cearta!

| lolly a răspuns:

Omgg! Cica tu cauti motiv de cearta? El vorbeste cu una prin msg si telefon si mess si tu cauti motiv de cearta? Asta este motiv de despartire= infidelitate, crezi ca un baiat care te-ar iubii ti-ar face asa ceva? Never! Nu stiu, faci cum te duce inima! Ia asculta-ma vorbeste si tu cu un baiat pe mess, sa vezi daca lui ii convine, sa vezi reactia lui! Cum primesti asa si dai!

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru lolly):

Nu ca i-am spus. acum. pai imi zice ca se plictiseste si el. si isi mai pierde timpu cu aia. si pana la urma i-am zis sa ramana cu aia. si am iesit de pe mess. si imi trm msj sa intru inapoi!

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru lolly):

Si ma suna in continuustraight face

| lolly a răspuns:

Da-mi id tau de mess

| Allecsandra_8013 a răspuns (pentru lolly):

Marybella2008m

| buzeduulci a răspuns (pentru Allecsandra_8013):

Hmm. eu în locul tău aş proceda altfel. mai ales ca aveţi puţintel timp împreună. dă-i papucii, fă-i vânt şi caută un băiat calumea, care să te respecte şi să te iubească. grijă de tine kiss