| BeatriceDlke a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. asta vara cand am fost la tara am fost cu un baiat. el nu prea a vrut sa fie cu mine dar dupa am fost impreuna. el este tigan ursarstraight face si tigani astia se marita/insoara de mici adica 14-15 ani MAXIM! eu mereu cand il vad sau vorbesc cu el incep sa tremur. daca ii zic ca il iubesc cred ca o sa rada de mine, el mereu ma intreaaba pe mess daca mai tin la el si eu ii zic ( nu stiu ) (poate),, mi`e rusine de ce o sa creda despre mine ...Nu stiu ce-i cu mine dar in fiecare zi ma gandesc la el as vrea sa-l uit. sa nu-l mai iubesc. in viata mea n`am simtit asa ceva. vreau si eu cateva sugestii va rog happy.

Răspuns Câştigător
| Flydream a răspuns:

Nu poti sa==l uiti.Asa e dragostea, te ia pe nepregatite inchizandu-te intr-un glob de cristal. Oricat ai incerca, nu vei reusi sa spargi acel glob. Ce sa faci? vorbeste cu el, spune-i ca-l iubesti si lupta pentru dragostea voastra. Ce ai avea de pierdut?

7 răspunsuri:
| AliceC18 a răspuns:

Cum vine asta: nu prea a vrut sa fie cu mine, dar dupa am fost impreuna?
Ori vrea, ori nu!
Eu zic sa uiti de el, in cazul in care nu vrei sa te trezesti la 18 ani casatorita si cu 5 plozi dupa tine...

| BeatriceDlke explică:

Dau FUNDA!

| BeatriceDlke explică:

Dau FUNDA!

| BeatriceDlke explică (pentru AliceC18):

Nu pot. incerc de 8 luni nu e zi sa nu ma gandesc la el.

| BeatriceDlke explică (pentru AliceC18):

Ma gandesc si la chesti asa. dar nu pot sa-l uit. incerc in fiecare zi sa nu ma mai gandesc la el, dar dintr-o data imi vine in minte.

| YourEternalLove a răspuns (pentru BeatriceDlke):

Eu te inteleg si stiu ca e greu dar n-ai ce face eu sentimentele ranite le lasam sa se vindece singure app tu cati ani ai? nu stiu incearca sa rupi legatura cu el poate il vei uita sau incearca sa fi cu el spune-i ce simti cu adevarat poate simte si el ceva sau poate ca NU

| BeatriceDlke explică (pentru YourEternalLove):

13 ani. straight face