Niciodata nu trebuie sa tragi de un barbat. Cum sa fii tu singura care initiaza intalnirile? Asta e groaznic. Nu vrea nimic de la tine, asta e clar. Daca el nu este dornit/preagtit de o relatie de ce te-ai supara daca l-ai pune pe fuga? Foarte bine, sa fuga daca nu isi doreste ceea ce iti doresti si tu.
Bună, poate este timid. Și eu am fost timidă cu soțul meu la început. Te sfătuiesc să ai răbdare cu el o perioadă. Lasă lucrurile să curgă.
Imi cer scuze in avans, pentru ca stiu ca nu e ceea ce iti doresti sa "auzi", dar daca tot ai intrebat, ma gandesc ca vrei sa stii adevarul (sau mai bine zis, ceea ce cred eu ca e adevarul).
El nu prea te cauta pentru ca nu ii place prea mult de tine. Te considera cat de cat ok, dar in nici un caz nu-l dai pe spate. Pentru el esti un fel de solutie de avarie, pentru ca n-are alta optiune...decat sa stea singur, prefera sa stea cu tine pana gaseste altceva.
Imbratisarile, pupaturile si tinutul de mana prin oras, reprezinta teatru. Nu-i greu de facut.
Repet, imi cer scuze, n-am vrut sa fiu rau, ci ti-am spus ce cred eu ca gandeste el.
Mi-a zis ca in liceu era foarte timid si uneori parca am impresia ca inca e usor timid, mai roșește de exemplu in prezenta mea.