| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar aproape de fiecare data cand merg la baie sa imi fac nevoile ma excit,si dupa trebuie musai sa ma masturbez, ca e numarul 2, ca e numarul 1 e la fel, ma excita.Stiu ca e ciudat si 100% o sa ma credeti un ciudat sau o sa ziceti ca e troll, dar va asigur ca nu e troll, chiar mise intampla asta.Nu stiu daca e normal sau nu, sau daca se mai confrunta cineva cu problema asta. Exista o explicatie peste ce mise intampla?, daca da astept raspunsul in comentari.

5 răspunsuri:
| Delllla a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Este ceva anormal ce se întâmplă cu tine. Consulta, de urgenta, un medic urolog. El îți va rezolva problema pe care o ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cu hormoni prea ridicati incearca sa te mai masturbezi regulat vezi tot asa o sa simti...

| Alexandru_Radu_1989_swiw a răspuns (pentru Emilian65):

Ce face medicul? Ii da laba in locul lui? Lasa l pe om sa isi faca nevoile, doamne ce oameni rai pot exista in ziua de astazi; no kink shameing

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Sper ca te stergi inainte! Tu te duci la baie intentionat?