| KattyKatt230399 a întrebat:

Nu sunt dezvoltata normal pentru greutatea si inaltimea mea dar posibil mi-am pierdut virginitatea cind prietenul mi-a introdus tocmai 4 degete in vagin, ce probleme pot aparea?

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti avea probleme, dar de acum inainte roaga-l sa-si bage un singur deget, si acesta sa fie la alegerea ta.

| codrut87 a răspuns:

In general. probleme de non-sens al propozitiilor si frazelor.

| Vektor a răspuns:

Numa' 4? dar stai sa inteleg pe rand sau toate gramada?

| mihai69 a răspuns:

La minte sigur nu ești (dezvoltată normal, adică).
Problemele tale vor fi de tipul:
- de ce nu mă mai bagă în seamă băieții decât pentru sex;
- oare sunt gravidă?
etc.

| Ana94 a răspuns:

Nu ai cum să-ţi fi pierdut virginitatea laughing Deci, nu văd ce probleme ai putea avea xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana94):

Daca ia introdus mai toata mana in vagin, cum sa nu mai fie virgina? sunt 400 de "spatii" sa nu zic altceva, pe acolo si nu a nimerit pe cea buna? laughing

| KattyKatt230399 explică (pentru mihai69):

Hey, eu nu-s curva. Eu nu m-am intilnit cu nimeni in afara de el si numai lui ii permit asa ceva fiindca deja ne intalnim de mult timp.

| KattyKatt230399 explică (pentru Vektor):

Toate, adica eu presupun ca 4 fiindca cam durea dar poate erau 3, nu stiu sigur.

| mihai69 a răspuns (pentru KattyKatt230399):

Nici n-am zis așa ceva. Dar chiar crezi că amicul va sta toată viața numai cu tine?

| DNSK a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu zic "o doamne."