| Sἶrenἶa a întrebat:

Nu vrea pretenu` sa-mi raspunda la telefon. (l-a si inchis). Ce fac sa-mi treaca nervii? ~x(

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Buna, e ceea ce ma enerveaza si pe mine cel mai tare.Eu in locul tau nu l-as mai suna, nici n-as incerca. Daca tine la tine te suna el, daca nu nu.Asculta muzica sau dormi si te vei linisti. pupici

25 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Lasa-l pana ii trece.Nu dureaza multwinking

| Amelya02 a răspuns:

Inseala-l
laughing

| Yoana a răspuns:

Poate are treaba si sunt convinsa ca o sa te sune elwinking.
:*

| MasterYoda a răspuns:

Asculta niste fuego

| Sἶrenἶa explică (pentru MasterYoda):

rolling on the floor Vrei sa mi se tripleze nervii?

| MasterYoda a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Nu inteleg de ce iti mai bati capul... dar daca iti face placere, da-i bataie, nu te mai plange pe toate site-urile!

| Sἶrenἶa explică (pentru MasterYoda):

Asta-i prima data cand "ma plang". Nu-s genu` oh go on laughing.
Acu` era "urgent".

| MasterYoda a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Daca nu te plangeai ce se intampla? se devaloriza dolarul? tongue

| Sἶrenἶa explică:

Fratilor, intrebarea erau "ce fac sa-mi treaca nervii?". Chestia cu pretenu` meu care nu vrea sa raspunda ERA OPTIONALA!
thinking

| laure_3087 a răspuns:

Lasa- baiatului spatiu... Nimanui nu iar place daca ai sta toata ziua cu gura pe el

| Liviucu a răspuns:

Scumpa mea, nu te enerva, ca nu are rost. Uite, si eu o sunam si nu imi raspundea si cand o sunam cu alt numar raspundea si o prindeam cu mata in sac. Poti face si tu la fel si daca vezi ca e nesimtit, da-l naibii. Nu-l mai cauta si daca te iubeste o va face el cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta altul. Daca nu-ti raspunde si stii ca a inchis, de ce accepti asta? Are o explicatie?

| Pitbull305 a răspuns:

Calmeazate, si suna-l peste o zi doua, si sati treaca nervi, strange in mana o minge mica de burete sau altceva moale si o sa iti treaca, la mine functioneaza.

| Sἶrenἶa explică (pentru Pitbull305):

Da dar vreau sa merg cu el maine la Inviere sad.
Mersi de sfat!

| freebiker a răspuns:

Sex straight face

| hitman112 a răspuns:

Dai un sms in cara sa spui ca e mai bine asa si ca te-ai saturat de prostiile lui, in 5 minute te suna. garantez pentru asta

| Hash001 a răspuns (pentru hitman112):

Santaj de c***a de 2 bani. Nu fa asta pentru onoarea si respectul fata de tine!

| hitman112 a răspuns (pentru Hash001):

Hey a spus ca vrea sa vorbeasca cu el. eu i-am dat un sfat cum poate vorbi cu el. Acuma te intreb: oare nu sa umilit destul tot incercand sa il sune?

| Hash001 a răspuns (pentru hitman112):

Pai sa nu-l mai bage in seama si gata, daca nu merge de vorba buna nu poti forta acel om.

| hitman112 a răspuns (pentru Hash001):

Usor de zis greu de facut. In ziua de azi nimic nu merge cu vorba buna!

| Hash001 a răspuns (pentru hitman112):

Atunci daca nu-mi raspunde iubita la telefon o sa ma duc sa-i rup gatul ca nu-mi raspunde la tel.

| hitman112 a răspuns (pentru Hash001):

Nehh... fi destept si fa-o sa te sune eawinking

| Halogen a răspuns:

Sa nu fie cu altathinking

| Adumitrese_Gaby_1999 a răspuns:

Nici mie nu imi raspunde si are telu inchis... daca tine la tine o sa te sune el! happy