| Oviiyy a întrebat:

Numai pentru fete/femei. Ce ati face daca partenerul vostru ar vrea sa faceti sex mereu si ii place. Eu imi doresc sa fac asta mereu cu ea si prietena mea nu vrea, cred ca am sa caut pe altcineva care isi doreste. Este adevarat o am cam groasa si poate de aceea nu ii place? Nu o doare cand face sex cu mine. Este bine sa caut alta fata sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Cauta-ti alta! Asta e daca nu vrea, cauti ce iti doresti ca doar o viata ai corect? Cand o aud si pe aia "iubeste-o cu sau fara sex" pai daca omul are nevoie si vrea acest lucru de ce sa nu-l aiba? Dupa cum spuneam viata este prea scurta si nu merita sa stea dupa o femeie!

6 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Cel mai mult as vrea sa ii placa doar cu minehappy

| sufletsell a răspuns:

Iubeste-o cu sau fara sex, daca chiar ti la ea si o iubesti nu ar trebui sa insisti daca ea nu vrea, si nu nu e din vina penisului!

Baftaa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur de aia nu ii place, esti prea viril.

cauta ti alta, daca pentru tine femeile sunt niste obiecte sexuale.

| lauraroxi a răspuns:

Si mai intrebi de ce nu "stau femeile" cu tine!rolling on the floor

| Oviiyy explică (pentru lauraroxi):

Ce bahmuta esti... pe ce lume traiesti frate

| lauraroxi a răspuns (pentru Oviiyy):

Nu stiu pe ce lume traiesti tu!