| VDS a întrebat:

O fata in perioada menstruatiei are sangerari. Are si dureri? Mi se pare ca are si dureri de burta. Deci nu poate sa faca sex. Nu i se poate provoca nici macar un orgasm clitoridian. Scuzati ca am pus aceasta intrebare dar e bine de stiut.

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Poate face sex, si eu recomand sub dus. Poate avea orgasm poate mai usor, pentru ca in perioada aceea e mai sensibila si se excita mai usor, cel putin asa sunt eu. Insa eu, ca si fata, nu ma simt prea grozav in perioada de,, groaza", asa ca, cam greu sa accept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dureri daca asta ai vrut sa intrebi. Desigur are dureri nu are cum sa nu aiba dar in 24 ore trebuie sa-i treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa faci mai sex cu ea cand e pe stop? Normal ca nu..nu e igienic deloc.Eu una am dureri ppfff si la mine trec in 3 zile...Cat despre orgasm daca vrei sa te murdaresti de sange n-ai decat s-o faci.ce daca face baie.Tot curge si ma scuzi ca am fost asa directa.

| diana99999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vor si fata s partenerul pot. si pot face protejatca sa nu existe riscul ca partenerul sa ia o boala tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru diana99999):

Sangele este problema! Ce daca e cu prezervativ frustrated

| Issabela26 a răspuns:

Pai depinde de fata ca unele nu au dureri dar unele au. cat despre orgasmul clitoridian i se poate provocawinking si poate face sex daca nu are dureri si daca are in timpul actului sexual durerile nu mai sunt asa de mari. happy

| diana99999 a răspuns:

Doar cateva fete au norocul sa nu le doara. si pot face sex daca si fata si partenerul vor.

| DanielaGabriela a răspuns:

Cum sa faci sex pe menstra mai? E scarbos laughing ...Si da, sunt unele fete care au si dureri de burta si de spate, iar unele nu au nici o treaba cu astawinking

| GuessWho95 a răspuns:

Sincer. fetele se excita mai repede cand au ciclu laughing da daca nu iti e scarba. atunci bafta!

| Alexis12 a răspuns:

Ok in nici uncaz sa nu faci sex bine ii poate provoca hemoragie, unele fete au dureri pe toata perioada menstruatiei are la spate, burta si chiar si ovare altele n-au doua paie.Cat despre orgasm pot sa aiba dar nu e frumos ramai plin de sange cel mai bine ai rabdare daca chiar tii fata.