| olecs a întrebat:

O fata mi-ar da un pupic pe obraz daca ma palce chiar daca am urme de la cosuri?big grin
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| loredanadanila a răspuns:

Da. Daca chiar te place, nu conteaza. Normal ca te-ar pupa pe obraz.
Succes cu fata.

6 răspunsuri:
| JungleHell a răspuns:

Da. Daca te place cu adevarat nu mai tine cont de cum arata fata ta.

| neutrino a răspuns:

Pe mine m-a pupat o bunicuta, inseamna ca m-a placut?

| Demonull a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor

| AnnyXD a răspuns (pentru neutrino):

Lol rolling on the floor ce minte ai rolling on the floor

| neutrino a răspuns (pentru AnnyXD):

Ce bine era sa intelegeti raspunsul. Cum atinge o fata un baiat, gata, ma place, maine cred ca ma culc cu ea.

| Anemarrie124 a răspuns:

Si iubitul meu are niste semne pe fata ti asta nu ma impiedica sa il pup pe obraz, el oricum e foarte frum:X