| 1Mai a întrebat:

O intrebare mai delicata: Ati avut vreodata relatii/aventuri cu persoane cunoscute aici?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eșecuri...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu aici l-am găsit.
Eu m-am înregistrat pe site acum multă vreme şi am cunoscut oameni drăguți.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, TPU nu ete un site de matrimoniale, deci nu ai sanse sa intalnesti pe nimeni de aici si nici sa ai aventuri cu cineva de aici.

| OrdanKarris a răspuns:

Nu se pot numi aventuri dar o tipa de aici prin 2010-2011 si-a exprimat sexual dorinta fata de mine, iar anul trecut alte 2 persoane s-au aratat interesate de mine. Nu s-a materializat nimic intrucat erau din orase diferite si nu aveam de gand sa goneasc dupa femei din alte orase doar pentru relatia la distanta. Daca nu e contact fizic concret, nu se numeste aventura, nu se numeste relatie, nu se numeste nimic. Singura "aventura" mai iesita din comun a fost aia din 2010 unde s-a ajuns la videochat pe yahoo messenger (la vremea respectiva) fara haine pe noi. A fost cat de cat misto, asa putin cat a durat toata... prosteala.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Adica sex virtual sau?

| 1Mai explică (pentru RAY):

Nuuuu laughing din ala normal.

| RAY a răspuns (pentru 1Mai):

Nu am ajuns inca atat de adanc in sufletul unei fete