| LordCristobal a întrebat:

O intrebare pentru baieti/fete.
Sa zicem ca dupa cateva intalniri reusite cu partenerul/a hotarati sa mergeti acasa la el/ea pentru a face sex.
Ei bine inainte sa va dezbracati si sa intrati in actul magic al sexului,partenerul/a va spune urmatorul lucru:
,,Sunt foarte bucuros ca ma dezvirginez cu tine, mi s-a umplut sufletul de bucurie"
Ce reactie ati avea in aceasta situatie?laughing))

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nimic, nici o reactie deosebita... ia-s zice : si eu ma bucur foarte mult ca m-ai ales pe mine, si gata.

1 răspuns:
| StoicAnalysis a răspuns (pentru lpavel):

Mi se pare corect. Nu e ceva de ras.