| boy19 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Pe voi va deranjeaza, enerveaza cand vi se scoala dimineata si o gasiti belita singura?

19 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

NU ar trebui sa-ti apara un semn de intrebare cand NU E SCULATA dimineata.

faptul ca dimineata este " la apel" iti spune ca organismul tau este perfect sanatos si ar trebui sa fii mandru de asta big grin

| Hαppiηеss a răspuns:

Ai fi putut formula intrebarea intr-un alt mod incat sa nu sune atat de urat!

| AdyAlex03 a răspuns:

Ma deranjeaza laughing

| sayWhaaat a răspuns:

E oarecum jenant cand mai dorm in chiloti si intra cineva in camera, in rest, nu ma deranjeaza.

| Demonull a răspuns:

Ha?

| NuMaContrazice a răspuns:

E cam enervanta ca ma trezesc dimineata cu chiu cu bai sa ma duc la scoala ca intarziu si trebuie sa astept sa se culce pu la ca mi-e rusine sa nu ma vada cineva din casa cu ea asa laughing
In rest n-am probleme cu ea, e foarte cuminte laughing

| rizbytzu a răspuns:

Daca penisul tau e sculat dimineata e un lucru bun, este sanatos. De deranjat ce sa te deranjeze ca o bagi in pantaloni si o lasi sa isi faca somnul de frumusete cateva ore.

| AndrewAndy a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Exact asta am vrut si eu sa zic...

| Azµre a răspuns (pentru sayWhaaat):

Eu ce să mai zic că dorm fără chiloți...

| sayWhaaat a răspuns (pentru Azµre):

Depinde de cine intra in camera...

| Azµre a răspuns (pentru sayWhaaat):

Corect!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu ma daranjeaza deloc acest lucru

| boy19 explică (pentru sayWhaaat):

Cand sunt cu gagica'mea e clar ca nu intra nimenilaughing

| boy19 explică (pentru BlitzLikeXd):

Intrebarea mea era nu daca va deranjeaza daca vi se scoala dimineata, ca nici pe mine nu ma deranjeaza, doar ca de cand am facut sex fara prezervativ, cand mi se scoala isi scoate singura CAPUL asta ma enerveaza

| boy19 explică:

Nu ma deranjeaza ca mi se scoala ci ca de cand am facut sex fara prezervativ cand mi se scoala iese capul singur, inainte nu se belea singur, asta ma enerva, pe voi?

| Danysan a răspuns:

E normal -mai rau e daca nu e pe felie dimineata laughing

| Robert8764 a răspuns:

Da este destul de jenant intr-a 10 sau a 11-a mama trage de mine sa ma scol si normal nu trebuie sa-i spun ca astept sa mi se moaie.

| costelpopa94 a răspuns:

Foarte dificila intrebarea