| Maylin a întrebat:

O intrebare pentru barbati: Preferati fetele cu sau fara par pubian? De ce? Multumesc happy

15 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Am coborat demult din copac, e cazul sa facem curatenie prin tufis

| CristiB93 a răspuns:

Eu prefer sa aiba happy Nu stiu exact de ce, mi se par mai atragatoare, mai naturale, bineinteles sa nu fie jungla din amazon acolo, dar na cat de cat sa aiba.

| Claudiu1234 a răspuns:

Sa aiba putin de tot nu prea mult ca nu ie frumos laughing

| Ando1dul a răspuns:

Fara.Pentru ca atunci cand dau limbi ca un elicopter parul ma incurca happy

| akelemi a răspuns:

Buna, categoric le prefer pe cele FARA, dau dovada de igiena si te simti mult mai bine cand ai de "lucru" jos.

| h3r a răspuns:

Bordură...

| PanaceuUniversal a răspuns:

Fara.
Igiena si ...design!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Barbatii prefera fetele CU par pubian deoarece acesta-i excita mai repede la atingere.

| AikkoxD a răspuns (pentru Ando1dul):

laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru h3r):

Cărare sau dreaduri...

| h3r a răspuns (pentru AikkoxD):

Sau laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Stii frizurile alea rasta? E mie asa imi place sa aiba o femeie jos!

| MrUnknown a răspuns:

FARA, e mult mai frumos cand simti zona aia fina!

| xAle a răspuns:

In Scari!laughing

| JiTerra a răspuns (pentru Felys):

=]]]]] You made my day =]]]