| IoanaXxxxx a întrebat:

O prietena de-a mea vrea sa moara! un baiat ia ranit sentimentele! ce sa fac sa o ajuut?cryingcrying

16 răspunsuri:
| dragutica206 a răspuns:

Duo unde ii place mai mult.La mall. Sau ranitii si lui sentimentele.

| DANyi a răspuns:

Inteleg durerea, e foarte greu sa iti revii dupa asa ceva, dar ea trebuie sa fie puternica! Cunosc un mic truc de autoconsolare in cazul in care nu reusesti tu sa o consolezi. Crede-ma, functioneaza de fiecare data: Spune-i sa isi ia un caiet (un fel de jurnal) pe care sa scrie toate durerile ei, toate suferintele.In felul asta se autoconsoleaza! Crede-ma! Ai grija sa nu citesti si tu caietul ala, fiindca vei plange pe englezeste! Numai bine!

| T4ny4 a răspuns:

Da-i doua palme sa-si revina! Sa nu mai vorbeasca asa in viata ei! Sa stea sa planga, sa-si verse durerea si gata! Urmatorul.

| mgtow a răspuns:

Ii bagi in cap ca o sa fie si alti tipi in viata ei, numai ca trebuie sa isi ridice morala si sa fie pozitiva.

| T4ny4 a răspuns (pentru mgtow):

Cf misogine?

| mgtow a răspuns (pentru T4ny4):

Uite pe aici, tu? Nu mai intri pe messenger la ora asta?

| T4ny4 a răspuns (pentru mgtow):

M-am simtit cam nasol zilele astea.Nu ma intreba dc ca n-am fost la doctor laughing nu-mi plac doctorii si nici sa iau pastile.Tot in forta, ajuti fetele sa treaca peste dureri happy f bine.Da vezi poate-i pui capac vre-uneia

| mgtow a răspuns (pentru T4ny4):

Gandeste-te ca poate una vrea sa-mi puna capac mie si ii va parea rau ca nu poate, oricum ma cunosti si nu ma las pagubas.

| T4ny4 a răspuns (pentru mgtow):

Never say never! I Poate se gaseste una mai incapatanata decat tine si-ti pune! Eh...nu mi-a scapat niciunul pana acum laughing

| mgtow a răspuns (pentru T4ny4):

Asa sunt multe care zic ca nu-i rezista nici-un barbat dar cu mine cred ca o sa isi faca un car de nervi, cert e ca si eu trebuie sa fiu mai rau ca sa se sperie de mine.

| T4ny4 a răspuns (pentru mgtow):

Nu niciunul, ca nu-mi pun mintea cu toti...doar cei pe care ii vreau!

| RobyAdy a răspuns:

Sa o determini sa inteleaga ca e plina lumea de baieti!

| mgtow a răspuns (pentru T4ny4):

Eu nu ziceam de tine, treaba ta ce faci cu ei oricum cu mine nu iti mergea chiar daca eram in tara.

| T4ny4 a răspuns (pentru mgtow):

Nu zi hop pana nu sari gardullaughing

| mgtow a răspuns (pentru T4ny4):

Incapatanata ca mine (in gluma). Dai de inteles ca esti ca restul lumii care zice: lasa ca odata in viata una iti pune capac, daca tot incerc sa-ti zic ca nu tot nu ma crezi, fiecare gandeste ce vrea.

| DorelSudoru a răspuns:

Omoaro...muwawaaw!