| Oana04 a întrebat:

O prietena il cunoaste pe baiatul de care imi place.Ea a vrut sa-mi faca cunostinta cu el dar intotdeauna cand spunea el sa mergem la el eu nu ma duceam pentru ca mi-era rusine si nu stiam ca sa-i vorbesc.Ma ajutati cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Roxysad a răspuns:

Incearca sa prinzi curaj si gaseste niste lucruri despre care sa vorbiti ca de ex. ce muzica ii place..despre scoala(dar nu prea mult ca se plictiseste) si nu stiu mai roag-o pe prietena ta sa te ajute daca nu mai ai ideiwinking...as vrea atat de mult sa fiu in locul tausad..macar de as putea vorbi cu elsad asa ca considera-te norocoasa:* mult noroc >big grin

3 răspunsuri:
| TheVampireGirl a răspuns:

Accepta macar o datahappy. Incearca sa lasi teama si rusinea deopartehappy.O sa fie mult mai bine.Incearca sa prinzi putin curaj si va fi ok:*. Pana la urma nu are de ce sa-ti fie rusine.Crede-ma:*.Succes!:*

| Oana04 explică (pentru TheVampireGirl):

Mersi...Dar el stie ca il plac.

| TheVampireGirl a răspuns:

Pai si? Ar fi un moment perfect sa afli daca si el te placethinking