| anonim_4396 a întrebat:

O sa zic pe scurt! E un tip in liceu care cica ca place.mie imi place mult de tot de el. M-a chemat la el acasa si stiu exact ca vrea sa ma culc cu el! Nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa il pierd. Pe o parte ma gandesc ca o viata am. PE de alta parte stiu ca daca mai sunt virgina la 18 ani voi primi un sl550 si asta e tot ce imi doresc si as mai putea astepta un an, dar il vreau si pe el. Vreau si eu un sfat puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Aayan a răspuns:

Buna.
Sincer. In primul rand e de apreciat ca esti virgina la varsta ta. In al 2-lea rand, nu trebuie sa pierzi iti pierzi virginitatea pentru ca sa obtii un baiat. Nu merita. Trebuie sa faci asta cu persoana care te merita si te respecta si pe care tu de asemenea o iubesti. Ce crezi ca dupa ce te vei culca cu el, te va lua de nevasta? Nu. Stai calma. >:d<
Pusii.

18 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu te culci cu el asa din prima.
Bine zici tu ca doar o viata ai dar eu zic ca e mai bine sa va combinati sa stati asa cateva luni si apoi sa te culci cu el chiar dupa ce vei primi sl 550 laughing
Daca o sa te placa cu adv o sa astepte happy

| NoSmile a răspuns:

Buna.
E clar,vrea un singur lucru de la tine. si anume, sa te duca in pat.
Stii si tu asta, dar nu vrei sa accepti.
O va facu cu tine de cateva apoi, apoi iti va spune ''pa''.
Treaba ta daca vrei sa mergi la el, dar...nu se merita.
Si crezi da daca iti desfaci picioarele il vei cuceri? Nicidecum!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt foarte curios cine iti rasplateste virginitatea cu o masina de 100.000 $

| WildDream a răspuns:

E clar ca vrea doar sex de la tine. Oricum si daca faci si daca nu faci el tot nu e al tau asa ca nu ai ce sa pierzi. Tocmai ca doar o viata ai, vrei sa iti pierzi virginitatea cu unu care nu tine la tine si doar profita?

| Woman2Womanro a răspuns:

Nu o sa il castigi cu o partida de sex. daca voia sa aiba o relatie, te invita in oras mai intai.

| Anonimul674 a răspuns:

Daca ii zici si lui de sl500 isi pune pofta in cui si asteapta.

| LiviuuuXD a răspuns:

Uite asa raman fetele din ziua de azi cu burta la gura happy

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69

| ReiVaN a răspuns:

Du-te la el acasa, culca-te cu el, arata-le tuturor ce caracter puternic ai si apoi lasa-l sa te paraseasca dupa 2 saptmani.
o sa iesi in castig.zic

| Mikutza98 a răspuns:

Buna, eu as zice ca ar trebui sa vorbesti cu el, sa-i explici ca nu vrei sa te dizvirginezi, dar si ca iti place foarte mult de el. Daca o sa inteleaga o sa fie totul bine. Sau explica-i situatia si spune-i ca daca vrea sa fie impreuna cu tine si daca te place cu adevarat sa mai astepte un an.

| ReiVaN a răspuns (pentru barbascu):

O sa o ajuti de o s-o belesti

| RoirraaaW95 a răspuns (pentru suntserios):

Parintiii! Nu e logic?

| RoirraaaW95 a răspuns (pentru suntserios):

De la parinti voi primi masina.dar asta a fost conditia lor...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru RoirraaaW95):

Deci la 18 ani te vor duce la un control la ginecolog si daca esti "ok" iti cumpara masina? penibil, halal educatie.

| RoirraaaW95 a răspuns (pentru suntserios):

Mie nu mi se pare lipsa de educatiewinking Mai bine e sa taci decat sa ai idei preconcepute dragule.

| RoirraaaW95 a răspuns (pentru suntserios):

Si pe de o parte mi se pare normal! Pentru ca stiu si eu ca asta vreau eu..si asta vor ei. pentru ca pana la urma masina asta nu este 10 lei si mi se pare normal

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru RoirraaaW95):

Asta inseamna ca te au manipulat, te au cumparat nicidecum nu te au invatat niste valori morale. te au invatat ca daca nu iti desfaci picioarele primesti o masina, nu ca te respecti pe tine si corpul tau. Cam asta e tactica tuturor oamenilor cu bani, cred ca pot cumpara orice. In cazul tau parintii ti au cumparat virginitatea. De ce nu ti au spus sa nu faci asta si ca daca e promiti ei vor avea incredere in tine, de fapt crezi ca au incredere in tine, daca le spui ca esti virgina, sau te vor duce la control?

De acum in viata vei merge pe premiza ca fiecare fapta a ta va trebuie respectatat? sa nu ma iei acum ca am idei preconcepute, eu cred ca am dreptate in ce spun

| RoirraaaW95 a răspuns (pentru suntserios):

Intr-un fel ai si tu dreptate..si tocmai pentru ca sunt intr-o situatie dificila am apelat la voi. Eu nu ma cred in stare sa judec pe nimeni. Iar legat de asta cu ''tactica tuturor oamenilor cu bani''... crezi ca daca ai bani esti neaparat un om fericit? De ce toata lumea crede asta?