| nonny50 a întrebat:

O singura fraza prin care sa-ti exprimi iubirea fata de persoana care si-a batut joc de tine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| YuukiNightmare a răspuns:

știu cum e însă acum cel mai bine mi s-ar părea să-l iubești/o iubești din umbră. dacă îi vei spune, ar fi mai rău pentru tine. părerea mea.

| Alexintunecatul a răspuns:

Pai o persoana care si-a batut joc de tine merita asa ceva?

| nonny50 explică (pentru Alexintunecatul):

Presupune ca da. Si ca ea ar vrea sa fie din nou cu tine, acum. Cum ai aborda situatia asta?

| Alexintunecatul a răspuns (pentru nonny50):

Vrei sa o faci sa vada ce are langa ea..sau cat de mult o iubesti..sau ce a pierdut? Vrei sa te impaci cu ea. explica situatia ca sa pot sa iti raspund cat mai concret

| nonny50 explică (pentru Alexintunecatul):

Ce a pierdut stie. Vreau sa vada ca o iubesc, atat, dar doar atat.

| Alexintunecatul a răspuns (pentru nonny50):

Man te invat din experienta. daca ea a gresit si tu ii arati punctul slab..adica ca inca o mai iubesti..si ca esti in stare sa o ierti o sa te ia cam de "papa lapte"... ii arati ca o iubesti si ca nu ai ochi pentru altcineva decat unei persoane care nu iti greseste!

| FunDays a răspuns:

"Ma despart plangand dar voi privi in urma spre tine zambind...
mi-ai lasat atatea in suflet si nu te voi putea uita curand,
iti las si eu un ultim gand,
neinteleasa iubire,
fie ca destinul sa-ti poarte pasii pe drumul bun pentru sufletul tau,
fie ca inima ta sa poata ierta si iubii din nou... "

luata de aici http://www.cadouridedragoste.ro/mesaje-de-dragoste/despartire.php
am mai vazut aici si altele la fel de faine.

| CiprianTPU a răspuns:

Love you, but *** you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stau deasupra ta :X, sa arunc cu pamant.

| Biancaloveya a răspuns:

Te iubesc, dar nu pot sa accept!