| simplegirl2 a întrebat:

Oare baietii uita o fata de care le place daca aceasta nu ii raspunde in acelasi fel? daca apoi cand fata vede ca baiatul a placut-o sincer, ar vrea sa fie cu el dar baiatul a gasit alta fata cu care vorbeste? A uitat-o deja pe prima?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca baiatul a avut doar atractie sexuala da o uita, daca o iubeste cu adevarat nu o uita, rata de sinucideri e 3 barbati la o femeie, desi un barbat iubeste mult mai puternic ca o femeie

3 răspunsuri:
| DanFunie a răspuns:

Sunt baiat, si iti pot raspunde la aceasta intrebare. Da, daca a gasit alta fata inseamna ca a uitat-o pe prima fata. Pan' la urma are si el o viata, nu a reusit cu tine, si si-a gasit pe altcineva. Mai nasol e daca tie iti place de el, pentru ca o sa-l uiti greu, cautat-i pe altcineva daca baiatul respectiv si-a gasit pe altcineva. Mult succes!

| simplegirl2 explică (pentru DanFunie):

Apropo nu e pentru mine...da e corect ce-ai spus dar el nu vorbeste serios cu a doua fata. Poate vrea s-o faca geloasa

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata nu-i raspunde la avansuri, iar baiatul gaseste o alta fata, inseamna ca a uitat de prima si nu mai este interesat.
Pacat de fata care l-a respins prima oara si acum alearga dupa el, pentru ca primeste ceea ce merita, adica: ignoranta din partea baiatului, asa cum a fost si el tratat la inceput de catre ea.
Un proverb romanesc spune:
Roata se intaorce intotdeauna!
Deci, ai grija cum te comporti, pentru ca soarta iti plateste cu aceeasi moneda si vei suferii cel putin la fel de mult, cum a suferit cel lovit.