| user0010 a întrebat:

Oare mai există iubire ca aceasta?

https://youtu.be/-dHKKbwk2EU

16 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Da. chiar există.

| Danny28 a răspuns:

În alte țări poate, în România imposibil

| Danny28 a răspuns (pentru 1997onur):

În România nu există

| 1997onur a răspuns (pentru Danny28):

Ba da. Există cu adevărat. Da nu este spusăhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine sa plang crying mi-a placut cantecul, nici nu imi imaginez ce se va intampla cand se vor desparti doamne feri, iubire ca aceasta mai exista, evident dar cantecul a fost BOMBA!

| user0010 explică (pentru 1997onur):

Nu trebuie spusă omule, iubirea trebuie simțită, trăită, e un câmp complex de sentimente care te copleșesc, ceva de genul, ca și cum ai putea să-ți simți sângele cum circulă prin vene.

| user0010 explică (pentru anonim_4396):

Mă bucur că ți-a plăcut. Și mie îmi place mult. Uneori mă gândesc cu tristețe când voi reuși să-mi găsesc partenera potrivită.
Unii zic că e o chestiune de timp, dar nici nu știu dacă mai are rost să-mi fac mari speranțe.

| 1997onur a răspuns (pentru user0010):

O crede-mă ca e mult mai mult decât îți poți închipui vreodată. Nici măcar nu o mai pot defini sau spune ceva sau zice ceva sau scrie ceva despre tot ce se întâmpla fiecare clipa și moment din viata mea atata de de nu știu cum sa-ti explic e măcar atât de mult este și de puternic este totul ca orice ași spune si a-și face e prea mult prea puțin nu pot defini vreodată ce simt cu adevărat este mult prea mult pentru mine.

| user0010 explică (pentru 1997onur):

Mai bine iei și crești un animal de companie, îl iubești. Decât să pui suflet într-o relație și să rămâi cu inima frântă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, cu siguranță!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, erau vreo 4 pe raft, la Lidl pe Independentei.

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles.
Cei care spun că nu există, nu au avut parte de așa ceva. E logic să spună că nu există.

| 1997onur a răspuns (pentru user0010):

Nu-mi pot închipui o zi fără ia. ( pisica mea inima mea din poză) doar ca nu pot s-o iau mereu lângă mine ( când o aduc lângă mama ei sta mult cu ia și doarme lângă ia mereu ai mieste enorm de greu s-o iau mereu de lângă mama ei ca mai ales uneori plângă țipa după mama ei și mai are și alți frați tot ca ia mici dar lor le lăsa acolo mâncare și pe ia o iau cu mine uneori nici pe ia nu pot s-o iau cu mine uneori este a lui o fată toate pisicile și eu o iau pe ia uneori mi-o da și mie o rog frumos și așa o iau și eu uneori acasă la mine și ma joc cu ia îi fac baiță și doare la mine în mâini mereu și a mica rău de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depinde unde o cauți.

| Goete a răspuns:

Iubire ca aceasta e iubire adevarata cand dupa 10, 20, 30 de ani impreuna, se comporta asa.
Asta pe video poate fi o inflacarare de moment