| anonim_4396 a întrebat:

Observ o intrebare despre trimis poze asa ca va intreb eu daca ati facut asa ceva? Sau ati face? Si de ce nu?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
As face.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de calitati trebuie sa aiba respectivul? banuiesc ca ai pretenti si legat de asta, apropo nu vb de o relatie in care x pleaca si o faceti la telefon, vorbim de un necunoscut, anonim

| Gofigi a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

De ce i-as trimite poze unui necunoscut?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din moment ce ai scris da as faceo banuiesc ca stii si raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am zis ca i/as trimite unui necunoscut.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai despre asta vorbim, da stai ce inseamna un necunoscut in online? sau un cunoscut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Despre asta vorbim ca vrei tu, nu ca ai fi zis asta de la început.
Nu exista "cunoscut".

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desi nu ai face asa ceva cu cineva necunoscut in realitate, exista o granita si online, initimitatea personala

| RAY a răspuns (pentru Gofigi):

De ce i-as trimite poze unui necunoscut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu văd scopul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu stii,dar din asta se fac sute de milioane de euro din video chat, unele fete accepta depinde de fiecare, pur simplu considera o experienta, provocare, iesire din zona de confort

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai zii asa laughing
Pentru bani e una, sa trimiți pur si simplu ca n-ai ce face e alta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mereu, eu am vrut sa vad desigur daca exista si fete care o fac din placere, iar rezultatul a fost ca sunt

| Marbella188 a răspuns:

Trimite-ti mama poze si dupa va plangeti ca ajunge panarame pe judeţ, felicitari generaţiei de dobictoci!

| RAY a răspuns (pentru Marbella188):

Pai necunoscuti nu cunoscuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fenomenul de trimis poze nud, era in mare "popularitate" in anii 2000`. Dupa ce pozele au ajuns postate pe net. S-a dat de stire despre partea negativa a fenomenului, imediat fetele au incetat a mai face asta. Asa ca in ziua de azi NU prea dai de poze reale nude trimise de fete.
Daca te uiti pe siteuri de genu, gasesti poze fara numar cu fete normale nu vedete porno/modele, dar toate vechi de 10+ ani

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde thinking

| RoCkKiD a răspuns:

Da
E amuznat si daca nu esti compet retardat/a le trunchezi sa nu includa fata e si safe.

PS: Nu ma asteptam ca Hecate sa zica Da O.O

| Sofer a răspuns:

Intai sa cunosc persoana aceea si apoi sa ne trimitem poze.

| Spartacus12345 a răspuns:

Nici daca esti intr-o relatie cu cineva nu mi se pare normal sa trimiti astfel de poze. Fiecare cu parerea lui

| RAY a răspuns (pentru RoCkKiD):

In fapt nu a spus da, vezi conversatia cu ea, ea s-a referit la altceva

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| RoCkKiD a răspuns (pentru RAY):

Pai na, nu o sa trimiti la nimereala. cunosti persoana si dupa e asa to spice things up.

| 1q0p2w9o a răspuns:

Daca te referi la un necunoscut, poti trimite mascand fata. De ce vrea poze si ce fel de poze?

| Crackman a răspuns:

Daca se stiu de mult si sunt departe mai merge asa o mica amagire virtuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

De ce?laughing

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma asteptam la ceva gen no sex pana la nunta, 3 copii blonzi cu ochi albastrii, sotul la munca, tu acasa cu copii. Pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Asa de naspa par?sad

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am zis nici o secunda ca e naspa, doar ca parerile tale pe aici tind sa mearga mai degraba catre dimensiunea conservatoare decat cea liberala progresista. Chestiile astea nu le poti defini ca bune sau rele, e vorba de preferinte.

Si eu vazusem in tine mai degraba descrierea de mai sus.

Nu ma intelege gresit, we like boobs and stuff. Daca gasesti un tip care merita nu ezita si amintest-i ca imi datoreaza o bere virtuala. laughing