| anonim_4396 a întrebat:

Observ o intrebare despre trimis poze asa ca va intreb eu daca ati facut asa ceva? Sau ati face? Si de ce nu?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Părerile mele merg către dimensiunea conservatoare?
Nu ma asteptam sa aud vreodata asa ceva laughing Probabil ești primul si ultimul.Nu vrea văd cum m-ar putea vedea cineva drept conservatoare.

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

E posibil sa fi fost un sample prea mic, cel cateva intrebari la care te-am vazut eu raspuznad.

Scuzele de rigoare.
Cand o sa am timp o sa ma documentez cum e sa fii un stalker mai bun. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Te invat eu happy

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Teach me master. laughing