| Ugleadani a întrebat:

Ofer funda!
Iubitei mele îi curge din vagin un lichid alb curat fara mâncărime sau usturime.
Și luna trecută i-a venit pe 28 ciclu.
De la ce o fi scurgerile de genul albe lichide?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asa functioneaza vaginul... daca nici macar ea nu stie acest lucru, atunci e prea mica pentru a fi intr-o relatie cu tine.

| Ugleadani explică (pentru dullcat):

Pai asta mă refer e semn de înainte de ciclu? Scurgerile astea de lichid alb de înainte de ciclu? Ar trebuie sa-i vina pe 28

| dullcat a răspuns (pentru Ugleadani):

E specifica pentru perioada ovulatiei sau perioada dupa menstruatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Scurgerile vaginale sunt NORMALE la toate fetele si femeile care au menstruatie, de la pubertate pana la batranete!