| Ionuțjuven a întrebat:

Ofer funda!
Poate conține lichidul preejaculator sperma daca nu am avut nici o ejaculare de cel puțin 20 și ceva de ore?
Și făcusem și baie in ziua respectiva și mă spălasem pe penis din nou înainte de contact sexual, am făcut puțin după am scos-o, am frecat-o puțin și mi-am dat drumul pe ea. Sunt șanse să o fi lăsat gravidă având în vedere că nu am ejaculat in ea nici ejaculări anterioare și am făcut-o doar o data?

7 răspunsuri:
| Alinus3412 a răspuns:

Conteaza mai multe acum, dar da exista sanse dar mici. In ce zii a perioadei menstruale ati facut o?

| dullcat a răspuns:

Ti-ai dat drumul pe ea in zona intima? Daca da, nu mai conteaza lichidul preejaculator.

| Ionuțjuven explică (pentru dullcat):

Am scos-o am frecato 5 secunde cam așa și mi-am dat drumul pe burta ei.

| Ionuțjuven explică (pentru Alinus3412):

Nu are menst regulata dar luna trecută i-a venit pe 12 luna asta nu știu.

| Ionuțjuven explică (pentru dullcat):

Pe burta ei mi-am dat drumul nu pe păsărică...

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa fii tătic peste 9 luni.

| dullcat a răspuns (pentru Ionuțjuven):

V-ati lamurit intre timp?