| Hiiii a întrebat:

Ok deci am o problema:d Cum ii spun ca vreau sa ne despartim...sad avand in vedere ca este sensibil si nu vreau sa. l ranesc deoarece s. a comportat mereu frumos cu mine.happy?

Ps.: daca va ajuta cu ceva suntem impreuna de 4 lunistraight face. da' parca... pur si simplu nu mai simt nimic pentru el. Nu vreau sa ne certam chiar vreau sa pastram legatura dupapuppy dog eyes [Stiu sad e greu dar.']

13 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Uite, cel mai bine ar fi să-i spui că vreţi să vorbiţi şi apoi să-i explici totul, de ce nu mai merge, etc. O să fie mai aiurea dacă nu-i spui. De rănit îl vei răni sigur dacă ţine la tine, însă nu ai ce să faci. Spune-i şi că vrei să păstraţi legătura, dar lasă-l un timp până îşi revine şi îţi zice dacă vrea şi el sau nu.
Baftă! happy

| RetardedRacoons a răspuns:

Ii spui adevarul. Lasa vrajelile daca nu vrei sa-l ranesti, e sensibil nu dobitoc sa inghita minciunile tipice de **** proasta.
Apoi uita de orice prietenie cu el, asta daca nu esti o jigodie ordinara care vrea sa-l tina legat in lant. El isi va face iluzii ca e cale de impacare.

| savuandreeasilvia a răspuns:

Pai...cel mai bine e sa fii sincera (stiu, suna foarte idiot) spune-i exact ce simti, ce s-a intamplat, de ce v-ati departat, etc. daca ii dai niste minciuni sau scuze penibile o sa isi dea seama ca nu e adevarat si asta o sa il chinui si mai rau; daca esti sincera cu el poate sa treaca mai repede peste despartire. si poate dupa despartire e mai bine ca elsa nu te mai vada o perioada, sau macar sa nu mai stati imreuna...

| Hiiii explică (pentru RetardedRacoons):

Sti ceva? Ma lipsesc de comentariile tale stupide! Daca te consideri jigodie ok nu.i jignii si pe altii.

| 220V a răspuns:

Sti care e problema? Femeile cauta baietasi rai, ca sa le poata stapanii, cautati barbati care sa dea in voi sa va injure, etc. Asa simtiti dragostea adevarata, nu va plac cei care tin la voi si care va iubesc, sunteti...asculta-i pe cei de la parazitii, ei iti vor spune explicit cum sunt de fapt femeile

| AnneIsHere a răspuns:

Trebuie sa-i spui ca nu merge, sa-i dai de inteles ca voi aveti drumuri diferite in viata incearca sa-i explici tot ce ai pe suflet. succes!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Hiiii):

Nu te-am jignit esti tu prea proasta ca sa pricepi ce ti-am scris. Acum te jignesc pentru ca e cazul.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cel mai important e sa ii spui fata in fata.Asa e cel mai corect.
Apoi fii concisa si da-i de inteles ca alegerea ta e definitiva.

In rest, nu te adanci in divagatii ca o sa-l faci si mai nedumerit!

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Raneste-l cat de tare poti, crede-ma ca-i vei face un mare favor.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Lk_Lucian_1990):

Instabilitatea emotionala nu e un cadou prea frumos de facut celor la care tii.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mama ce ma enerveaza proaste ca tine. Aveti ceva bun si voi vreti mereu ceva mai bun.Sunteti doar niste fiinte de 2 lei care isi bat joc de sentimentele altuia.Si apoi va mai plangeti ca de ce va aratam cu degetul pe strada si va facem intr-un anumit fel.MERITATI.

| gohsty a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dar de unde sti ca vrea ceva mai bun? a zis foarte sincer, nu il mai place. daca tu poti sa fi cu cineva pe care nu o mai placi problema ta poate ea nu si nu e obligata.Si daca sunt de 2 lei de ce nu devii gay? ti-ar sta mai bine poate. poate cei din categoria ta sunt de 1000 d euro.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru gohsty):

Nu devin gay pentru ca imi place sa profit de fete naive si proaste si mereu ies in castig.Baietii de baieti care sunt singuri saluta fraierii indragostiti care stau dupa curu cuiva.