| Ella2345 a întrebat:

Pe mine înca ma doare foarte tare când fac sex cu sotul meu şi nu ştiu ce să fac v-am citit răspunsurile dar nu merge nimic din ce ati scris am încercat.Ce altceva pot încerca aveţi alte sfaturi?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sa folositi ceva gel intim, crema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa mergi la un control la medic?

| mihai69 a răspuns:

Poate ar trebui să îți "antrenezi" în timpul liber vaginul, să poată primi în el "chestii" de dimensiuni din ce în ce mai mari, până la ceva asemănător cu penisul soțului.

| Robert2526 a răspuns:

Ai fost la medic? ai facut o ecografie trans? Un test de secretie?