| bombonika17 a întrebat:

Pe voi v-au prins parintii vreodata cand ati facut sex?laughinglaughing)))

39 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Nu si nici nu as vrea!

| zzzuperman a răspuns:

laughing Vai cat am mai ras citind intrebarea si imaginandu-mi situatia. Pe mine nu m-au prins facand ceva dar odata au gasit niste prezervative la mine in camera eram mai mic, ea era prima tipa cu care am facut chestii si na eram la mine in camera si s-a intamplat (era printre primele dati deci evident ca dupa terminarea actului nu ma mai gandeam la nimic) la un moment dat am dus-o acasa la ea pe tipa, intre timp au ajuns si ai mei acasa, cand ma intorc ma intreaba ai mei ce am facut cum mi-o fost ziua intrebari din astea asa politicoase, dupa ce i-am aburit vreo 5 minute si dau sa plec la mine in camera, imi zice al meu tatic "aa da vezi ca am gasit niste prezervative la tine in camera", eram gen... aaaa ce? straight face:O, dar nu o fost problema taicamiu chiar era mandru de mine laughing cu maicamea o fost mai greu ca na stiti cu toti cum is mamele. Ti-am zis povestea mea, vreau sa o stiu pe a tahappy

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Mau prins prieteni la o petrecere laughing

| bombonika17 explică (pentru zzzuperman):

laughing) Prietenul meu are un apartament si ne-am dus acolo dar el nu a icuiat usa si la un moment dat ne trezim cu parintii lui in camera laughingrolling on the floorlaughing noi am ramas ceva de genu poker face si ei zic: hai ca noi plecam ..bine? laughing O fost prea iureahappy0

| bombonika17 explică (pentru CrazyStrike):

rolling on the floor))laughing)))

| KooKoo a răspuns:

laughing Sex nu faci acasa faci la un hotel sau daca faci acasa incui dracu usa.laughing

| lulutza13 a răspuns:

Da maicasa lui..eu deasupra. in secunda urmatoare eu. dupa pat..naspaaaa

| drunkpanda a răspuns:

Cu cine, cu mana?rolling on the floor)

| Freky229 a răspuns:

Nu,doar odata la 1 an.