| iulicab a întrebat:

Pentru a rămâne însărcinată trebuie sa ejaculeze in tine și să nu mai fii virgina? Daca doar te atinge in zona intima nu se poate, nu?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ramane insarcinata in primul rand femeia trebuie sa fie in mod obligatoriu in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual, fiindca numai in acele 3-4 zile poate sa existe un OVUL (''OU'') in uterul ei.
De asemenea sperma trebuie sa ajunga in interiorul vaginului pentru ca spermatozoizii sa poata sa migreze din vagin in uter.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să fii și virgină, doar să în tine.

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu poate sa ramana gravida.

| lpavel a răspuns:

Doar daca te atinge nu se poate! Trebuie sa ejaculeze in tine!

Răspuns utilizator avertizat
| confusedgirl223 a răspuns:

NU

| TheOnly1 a răspuns:

Nu te mai considera virgina ca nu esti...